ATP Rzym. Typy na wtorek – 14 maja

Czas na drugi dzień turnieju głównego ATP w Rzymie. Dzisiaj swoje spotkania rozegrają, m.in. Coric vs Norrie oraz Albot – Paire.

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z turnieju w Rzymie

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa z turnieju w Rzymie

Coric-Norrie

Corić zanotował bolesną porażkę z Madycie, gdzie odpadł już w pierwszej rundzie. Zgadza się rywala miał mocnego, bo był im Pouille. Jednak widać, że już zapomniał o tamtej porażce i zaczyna grać znowu na swoim poziomie. W pierwszej rundzie mierzył se z Augrem. Przegrał pierwszego seta, a mimo to umiał jeszcze odwrócić losy pojedynki i wygrać ten mecz. Nie da się ukryć również, ze Coric jest lepszym zawodnikiem od swojego rywala, obecnie zajmuje piętnaste miejsce w rankingu, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na czterdziestej piątej pozycji.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Norrie chcąc grać w turnieju głównym musiał przejść przez kwalifikacje, w których zaprezentował się przeciętnie można powiedzieć. Bowiem owszem wygrał pojedynki z Gojowczykiem oraz Jarrym, ale w żadnym wypadku nie były to przekonujące wygrane. Oba te mecze kończyły się wynikami 2-1, a z tym drugim mógł również przegrać. Ponieważ trzeci set zakończył się po TB.

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Albot – Paire

Jest to spotkanie dwóch zawodników, którzy na mączce prezentują się dosyć przeciętnie. Jednak tym sezon w wykonaniu Paire jest bardzo dobry. Wygrał w ładnym stylu turniej w Marrakech, gdzie to okazywał się lepszy od takich zawodników jak Tsonga, Adnujar czy Munar. Również w Barcelonie zagrał na dobrym poziomie. Widać, że przegrana w pierwszej rundzie eliminacji do Mastersa w Madrycie była wypadkiem przy pracy. Bowiem wrócił znowu do wygranych podczas kwalifikacji w tym turnieju, gdzie to wygrywał swoje boje z Klahnem oraz Opelką.

Albot gra zdecydowanie mniej na mączce, a jak już nawet grał to najlepszy jego wynik to druga runda. Doszedł do niej w Monte Carlo oraz Budapeszcie, w tym drugim turnieju sprawił sprawą niespodziankę ogrywając Stakhovskiego 2-0. Lecz w kolejnym swoim meczu przegrał już 2-0 z Krajinovicem. Podczas Mastersa w Madrycie miał siły jedynie na walkę w jednym secie z Veradsc, który zresztą wygrał. W pozostałych dwóch partiach praktycznie nie istniał na korcie.

Turniej ATP w Rzymie można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Albot – Paire1131STS
Coric-Norrie 11.30STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button