ATP w Montrealu: Bautista-Agut – Schwartzman – 7 sierpnia (środa)

Przed nami spotkania drugiej rundy turnieju w Montrealu. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Bautista-Agut i Schwartzman. Zdecydowanym faworytem tego boju jest ten pierwszy, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Bautista-Agut – Schwartzman: Typ i analiza

Bautista-Agut – Schwartzman: Typ i analiza

Patrząc na wyniki obu tych zawodników na hardzie to zdecydowanie lepiej wszystko wygląda Hiszpana, który to wygrał czternaście spotkań i cztery razy ponosił porażkę.

Diego natomiast w tym sezonie czasie zanotował jedenaście zwycięstw i pięciokrotnie ponosił porażkę.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Patrząc na grę obu tych zawodników w pierwszej rundzie zdecydowanie to lepiej wszystko wyglądało po stronie Schwarrtzmana i to właśnie on powinien wygrać ten mecz” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Bautista-Agut w pierwszej rundzie mierzył się z Tomicem. Można powiedzieć, że był to raczej pojedynek bez żadnej historii, ponieważ Agut grał poprawnie, nie popełniał błędów i pewnie z kwitkiem odprawił Kangura.

Schwartzman w pierwszej rundzie mierzył się z Cecchinato, gdzie to wygrał pojedynek 2-1. Jednak trzeba powiedzieć, że nie zachwycił swoją grą. Męczył się z rywalem, a jak dobrze wiadomo Cecchinato, na betonie gra niezywkle słabo.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Widać, że Argentyńczyk jest nieco zmęczony ostatnim swoim turniejem, gdzie grał w Meksyku. Jak dobrze wiadomo panowały tam wówczas wysokie temperatury, a każdy mecz kosztował dużo sił nie czuł się pewnie na korcie. Był zmęczony i jego wiele zagrać było spóźnionych.

Reasumując, faworytem tego boju jest Bautista-Agut. Jeżeli zagra ten zawodnik na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Bautista-Agut – Schwartzman można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Bautista-Agut – Schwartzman11.42STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button