Australian Open 2019. Jak oglądać za darmo online?

Pierwszy wielkoszlemowy turniej w roku 2019 na pewno będzie budził ogromne zainteresowanie fanów tenisa z całego świata. Dowiedz się, jak oglądać mecze Australian Open całkowicie za darmo i to online – zawsze, gdzie tylko chcesz!

Australian Open 2019. Jak oglądać za darmo online?
Australian Open 2019. Jak oglądać za darmo online?

Tenis online za darmo

Legalny bukmacher Forbet poinformował swoich klientów, że pokaże aż 665 spotkań rozgrywanych w ramach turnieju Australian Open 2019. Wszystkie z nich będą to mecze za darmo i dostępne bez konieczności posiadania specjalnych abonamentów czy pieniędzy na koncie bukmacherskim!

Każde spotkanie tenisowe w ramach livestreamów od Forbet będzie można obejrzeć za pośrednictwem strony do obstawiania zakładów live. Wystarczy wybrać interesujące nas spotkanie, a następnie uruchomić player z materiałem wideo.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jak oglądać Australian Open w internecie?

I – Logujesz się na swoje konto u bukmachera Forbet. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny. Pamiętaj, że obecnie aktywny jest specjalny kod promocyjny „BETONLINE„!

II – Wchodzisz do zakładki „Zakłady Na Żywo”, którą oznaczyliśmy w czerwonym kółeczku

mecze za darmo forbet
mecze za darmo forbet

III – Sprawdzasz aktualnie dostępną listę meczów. Symbol „Play” po prawej stronie oznacza, że dla danego wydarzenia dostępna jest transmisja online za darmo!

tenis live za darmo
tenis live za darmo

IV – Wchodzisz w interesujące cię spotkanie. Player automatycznie uruchamia się po prawej stronie ekranu. Możesz go powiększyć lub zostawić w takiej formie, jak proponuje to bukmacher!

tenis darmowe mecze w internecie
tenis darmowe mecze w internecie

Nie tylko mecze Australian Open 2019 dostępne są u legalnego bukmachera Forbet. Znajdziecie w nim także piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę, w tym mecze NBA online!

Konto do oglądania tenisa live i obstawiania założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button