Australian Open – Czas Start!

Już dzisiejszej nocy naszego czasu, tj. z 13/14 rusza pierwszy w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – Australian Open. Spotkań, emocji, łez i radości na pewno podczas tych zmagań nie zabraknie. To wszystko trzeba zobaczyć!

W ostatnich latach każdy z nas liczył na jak najlepszy występ ze strony Agnieszki Radwańskiej. Popularnej Isi na turniejach WTA już nie ma po tym jak zakończyła swoją karierę.

Jednak mamy swoich reprezentantów. W turnieju pań powalczy – Iga Świątek, zaś u Panów – Kamil Majchrzak. Można być pewnym, że nasi rodacy zaprezentują się z jak najlepszej strony. Lecz będąc obiektywnym trudno spodziewać się wybitnych wyników z ich strony . Ponieważ są to jeszcze młodzi zawodnicy, którzy zdobywają jakże ważne doświadczenie. Dla nich już gra w turnieju głównym jest dużym sukcesem.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Kamil Majchrzak gorzej chyba już trafić nic mógł. Majchrzak w ładnym stylu przeszedł przez eliminacje, gdzie nie miał większych problemów z wygrywaniem swoich spotkań. Lecz los nie był dla niego łaskaw podczas losowania. Ponieważ przyjdzie mu zmierzyć się z Kei Nishikorim. Można powiedzieć, że jak Kamilowi uda się nawiązać wyrównaną walkę z rywalem to już będzie ogromnym sukcesem. Ponieważ obu zawodników dzieli wręcz przepaść.

Nieco lepiej trafiła Iga Świątek, która zmierzy się z Aną Bogdan. Faworytką według bukmacherów jest Polka. Lecz trzeba przyznać, że doświadczenie i ogranie jest tutaj po stronie rywalki. Bogan chociaż ten sezon nie rozpoczęła zbyt dobrze, ponieważ od dwóch porażek. Nieco lepiej poradziła sobie Świątek, która grała w kwalifikacjach do tego turnieju i wygrała trzy spotkania. I tym samym mogła zapoznać się z dobre z kortami. Jednak nie będzie to na pewno łatwe spotkanie dla Polki.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
K.Majchrzak. K. Nishikori DW 0:3 1.30 fortuna
I.Świątek – A. Bogdan 1 1.35 fortuna

Możesz obejrzeć wszystkie mecze Australian Open 2019 na żywo na stronie Meczyki.net.pl, oczywiście legalnie.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button