Co dziś obstawić z tenisa? – 5 lutego (wtorek)

Tenisowe rozgrywki w tym roku zaczynają nam się rozkręcać i niemal każdego dnia jest coś ciekawego do zagrania. Jakie mecze warto dziś obstawiać? Oto nasze propozycje!

Co dziś obstawić z tenisa? - 5 lutego (wtorek)
Co dziś obstawić z tenisa? – 5 lutego (wtorek)

Pewniaki tenis na dziś

Spory potencjał bukmacherski widać – naszym zdaniem – w starciu Berrettini M. – Istomin D. Obaj zawodnicy prezentują nieco odmienne style gry, ale dobrze radzą sobie w hali i na pewno każdy z nich ma obecnie szansę na wygranie wtorkowego spotkania.

Trudno wskazać jednoznacznego faworyta, chociaż wśród typerów nieco więcej osób przekonanych jest o zwycięstwie młodego Włocha. My zdecydowaliśmy się jednak postawić na tie-break. Uważamy, że takowy będzie, bo spodziewamy się pojedynku, którego na pewno nie będzie można określić mianem jednostronnego.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Poniżej znajdziecie jeszcze dwie inne nasze propozycje. Kursy nie należą do najwyższych, jednak te wydawały nam się naprawdę dość pewne i sądzimy, iż są godne uwagi.

Bonusy bukmacherskie na tenis

Przypominamy, że podane przez nas nazwy bukmacherów nie sugerują, gdzie dany typ warto postawić. Jeżeli macie konto w innym portalu, nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie w nim zawrzeć konkretny kupon.

Oczywiście, warto przy wyborze strony do typowania wziąć pod uwagę, jakie dostępne są w niej promocje oraz czy można obecnie skorzystać z jakiegoś wyjątkowego bonusu. Nie zapominajmy też, że nie bez znaczenia są kursy dostępne w ofercie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Berrettini - Istomin TB? TAK 1.70 FORTUNA
Fognini - Bedene 1 1.50 FORTUNA
Desperrier - Melnikova 2 sety 1.55 TOTOLOTEK

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button