Co dziś obstawić z tenisa? – 5 lutego (wtorek)

21

Tenisowe rozgrywki w tym roku zaczynają nam się rozkręcać i niemal każdego dnia jest coś ciekawego do zagrania. Jakie mecze warto dziś obstawiać? Oto nasze propozycje!

Co dziś obstawić z tenisa? - 5 lutego (wtorek)
Co dziś obstawić z tenisa? – 5 lutego (wtorek)

Pewniaki tenis na dziś

Spory potencjał bukmacherski widać – naszym zdaniem – w starciu Berrettini M. – Istomin D. Obaj zawodnicy prezentują nieco odmienne style gry, ale dobrze radzą sobie w hali i na pewno każdy z nich ma obecnie szansę na wygranie wtorkowego spotkania.

Trudno wskazać jednoznacznego faworyta, chociaż wśród typerów nieco więcej osób przekonanych jest o zwycięstwie młodego Włocha. My zdecydowaliśmy się jednak postawić na tie-break. Uważamy, że takowy będzie, bo spodziewamy się pojedynku, którego na pewno nie będzie można określić mianem jednostronnego.

Poniżej znajdziecie jeszcze dwie inne nasze propozycje. Kursy nie należą do najwyższych, jednak te wydawały nam się naprawdę dość pewne i sądzimy, iż są godne uwagi.

Bonusy bukmacherskie na tenis

Przypominamy, że podane przez nas nazwy bukmacherów nie sugerują, gdzie dany typ warto postawić. Jeżeli macie konto w innym portalu, nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie w nim zawrzeć konkretny kupon.

Oczywiście, warto przy wyborze strony do typowania wziąć pod uwagę, jakie dostępne są w niej promocje oraz czy można obecnie skorzystać z jakiegoś wyjątkowego bonusu. Nie zapominajmy też, że nie bez znaczenia są kursy dostępne w ofercie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Berrettini - Istomin TB? TAK 1.70 FORTUNA
Fognini - Bedene 1 1.50 FORTUNA
Desperrier - Melnikova 2 sety 1.55 TOTOLOTEK

Co dziś obstawić z tenisa? – 5 lutego (wtorek)
5 (100%) 4 vote[s]