Darmowy bonus na E-sport od Fortuny. 25 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher eFortuna na E-sport. Każdy użytkownik wystarczy, że zagra minimum try kupony z tej dyscypliny, a w zamian otrzyma darmowe środki i to bez znaczenia, a jak zakłady zostały rozliczone.

E-Sport bonus za darmo

E-Sport bonus za darmo

Akcja „E-sportowy pewniak” skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna online, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest użytkownikom wyłącznie w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nikomu zgłaszać, ani też się zapisywać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Warunki oferty są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za co najmniej 10 złotych, na których to będą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z esportu.

Na pewno jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach gracze będą rywalizować w takich grach, jak Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer. To kolejna z promocji jaką bukmacher eFortuna przygotował dla graczy zakładów esportowych.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Bonus na E-sport za darmo.

Wystarczy, że użytkownik zagra co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji, a otrzyma darmowy bonus. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna 2020

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi na sam start pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest mieć na uwadze, że w dalszym ciągu obstawiać można wyłącznie mecze przez internet, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button