Etoto daje 20 PLN za samą rejestrację!

Bukmacher Etoto przygotował bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Aby go odebrać, wystarczy założyć konto na stronie internetowej!

Etoto daje 20 PLN za samą rejestrację!
Etoto daje 20 PLN za samą rejestrację!

Etoto bonus bez wpłaty

Promocja obowiązuje przez cały miesiąc luty. Aby z niej skorzystać, nie potrzebujesz żadnego kodu bonusowego. Twoje jedyne zadanie polega na dokonaniu rejestracji konta. Formularz niezbędny do tego znajdziesz na oficjalnej stronie marki Etoto.

W trakcie oferty specjalnej do zdobycia są aż cztery prezenty. Pierwszy z nich, 20 PLN bez depozytu, odbiera się od razu po założeniu profilu gracza. Bonus jest przyznawany w formie freebetu, a więc zakładu, który można postawić całkowicie za darmo na dowolne zdarzenie z oferty!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Etoto nie zapomniało także o tych, którzy wpłacają i chcą być za to wynagradzani. Jeżeli zdecydujesz się przelać środki do bukmachera po raz pierwszy, otrzymasz 200% doładowania aż do 100 PLN.

Promocje bukmacherskie 2019

Za drugim razem premia jest jeszcze wyższa, bowiem wynosi 100% do 900 PLN. Jakby tego było mało, jeżeli zdecydujesz się przelać co najmniej 40 PLN, zgarniesz kolejny freebet 20 PLN i to na tej samej zasadzie, co początkowy!

Etoto bonus 2019
Etoto bonus 2019

Jeżeli interesują cię nie tylko typy na tenis, ale także tenisowe konkursy bukmacherskie, odwiedzaj naszą stronę regularnie, by na bieżąco otrzymywać informacje o specjalnych bonusach i nie tylko!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button