Federer – Nadal. Typ dnia wraz z streamem online – 12 lipca (piątek)

Przed nami spotkania półfinałowe podczas Wimbledonu. Można być pewnym, że emocji nie zabraknie w dzisiejszych konformacjach. Tym bardziej, że czeka nas prawdziwy hit: Nadal zmierzy się z Federerem.

Wimbledon. Darmowe pewne typy na dzisiaj za darmo

Wimbledon. Darmowe pewne typy na dzisiaj za darmo

Obu zawodników nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ od lat należą do najlepszych tenisistów Świata. Mimo swoich lat sklasyfikowani są na w samej czołówce rankingu ATP! Federer zajmuje drugie miejsce, zaś Hiszpan sklasyfikowany na na trzeciej pozycji.

Ciężko jest uwierzyć, żeby któryś z tych zawodników był wstanie zaskoczyć, ponieważ obaj znają się jak „łyse konie”. A fakt, ze rozegrali ze sobą łączni czterdzieści jeden pojedynków oficjalnych jest tego najtępszym dowodem. Bilans tych konfrontacji przemawia za Hiszpanem, który to prowadzi w tej rywalizacji 26-15.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Smaczkowi temu pojedynkowi dodaje fakt, że obaj zmierzyli się ze sobą nie tak dawno, bo również w półfinale tylko, że French Open. Tam w trzech setach i to można powiedzieć, że dosyć pewnie wygrał swój pojedynek Nadal. Lecz warto jest podkreślić, że na mączce Rafa jest nie do zatrzymania od kilku lat, gdzie od kilku lat.

„Konfrontacja pomiędzy Nadalem, a Federerem to niewątpliwie prawdziwa gratka dla każdego fana tenisa. Można być pewnym pięknym wymian, zagrań i walki do ostatniej piłki. Takie mecze trzeba również zawsze obejrzeć” – pisze ekspert portalu volley24.pl

Patrząc na wyniki obu tych zawodników to zarówno Federer jak i Nadal wygrywali swoje pojedynki pewnie i to bez żadnych problemów. Obaj potrafili przyspieszyć grę tym samym „dominując’ od razu na korcie. Nadal w ćwierćfinale mierzył się z Querreyem, gdzie to wygrał niespodziewanie pewnie. Chociaż Sam miał problemy również przy swoim podaniu, czyli przy swojej podstawowym atucie. Fedex natomiast grał z wymagającym Japończykiem – Nihiskorim, gdzie swój bój wygrał 3-1.

O ile gra na mączce to specjalista Nadal to na trawie zdecydowanie lepiej radzi sobie Federer. Wystarczy, bowiem zobaczyć na ostatni trzy sezony. Federer w 2016 roku zanotował półfinał, rok później wygrał tą imprezę zaś w 2018 doszedł do ćwierćfinału. Nadal w latach 2012 – 2017 nie był wstanie dojść nawet do ćwierćfinału tej imprezy. Nieco lepiej było w 2018, gdzie to zanotował półfinał.

Spotkanie Federer – Nadal  można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Federer – Nadal12.10STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button