Fortuna kod promocyjny: BETONLINE. Freebet 20 PLN + 1000 PLN!

Limitowany kod promocyjny u bukmachera Fortuna pozwala na zdobycie dodatkowych środków na obstawianie. Dowiedz się, co zrobić, by zgarnąć freebet 20 PLN i nawet 1000 PLN za pierwszy depozyt na konto bukmacherskie!

Fortuna kod promocyjny: BETONLINE. Freebet 20 PLN + 1000 PLN!
Fortuna kod promocyjny: BETONLINE. Freebet 20 PLN + 1000 PLN!

Fortuna bonus na start

Bukmacher Fortuna to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek branżowych w kraju. Może pochwalić się drugą co do wielkości bazą klientów, a jego popularność z roku na rok utrzymuje się non-stop na bardzo wysokim poziomie.

Jeżeli chcesz obstawić mecze u tego bukmachera, musisz założyć darmowe konto do typowania. Rejestracja online nie zalicza się do skomplikowanych czynności. Warto pamiętać jednak o tym, że kod promocyjny „BETONLINE” można wpisać jedynie na samym początku, natomiast po założeniu profilu typera nie będzie już to możliwe!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

Na ten moment Fortuna bonus powitalny składa się z bonusu 20 PLN i prezentu do 1000 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty na nowo zarejestrowane konto.

Kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Premia przyznawana jest w wysokości 100% wartości depozytu. Jeżeli więc wpłacisz 500 PLN, otrzymasz łącznie 1000 PLN na grę u buka! Wszystko to, oczywiście, całkowicie legalnie!

Nigdy wcześniej nie zapisywałeś się do bukmachera? Mamy dla ciebie instrukcję wideo, która pokazuje jak dokładnie to wszystko wygląda. Właśnie tak odbierzesz bonus powitalny na dobry początek:

A kiedy już będziesz miał konto u bukmachera, możesz sprawdzić typy bukmacherskie online na naszej stronie. Możesz też zerknąć na Typy Dnia, czyli serwis z pewniakami na każdy dzień tygodnia!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button