Freebety u polskich bukmacherów w 2023 roku

Któż nie lubi grać za darmo? Darmowe spiny w kasynach i freebety u bukmacherów stanowią do tego znakomita okazję. W tym tekście odpowiemy na pytanie, czym są darmowe zakłady i jakie promocje możemy znaleźć w 2023 roku u polskich buków w Internecie. 

Freebety u polskich bukmacherów w 2023 roku

Czym są darmowe zakłady?

Freebety to darmowe zakłady oferowane przez bukmacherów w ramach promocji. Gracz otrzymuje określoną kwotę pieniędzy, którą może wykorzystać na zakłady na wybrane wydarzenia sportowe. 

W jakim celu bukmacherzy rozdają freebety? Są one często oferowane jako nagrody za rejestrację lub za wpłatę pieniędzy na konto gracza, a także jako forma premii dla lojalnych klientów.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Często możemy wybrać, na jakie wydarzenie postawimy swój freebet, w wielu przypadkach jednak organizator promocji wskazuje nam, w jakich wydarzeniach można wykorzystać freebet, na jakim kuponie (AKO albo SOLO, rzadziej w kuponach systemowych) oraz na jakich grach (sporty wirtualne, zakłady live, pre-match albo gry karciane).

Czy każda kasa oferowana od bukmachera jest freebetem? 

Cóż, prawdziwy freebet, jak sama nazwa wskazuje, powinien być oferowany bez konieczności wpłaty depozytu. Oczywiście operatorzy niezbyt chętnie rozdają kasę za nic, zatem przeważająca większość freebetów będzie od nas wymagała zasilenia konta i rozegrania wpłaconej kwoty na pewnych zasadach. Trudno także nazwać freebetem bonus otrzymany w punktach lojalnościowych. W tym tekście skupiamy się więc wyłącznie na gotówkowych bonusach.

Jeśli zakład złożony w ramach freebetu okaże się zwycięski, bukmacher płaci graczowi zwycięską kwotę (z wyjątkiem kwoty otrzymanej w ramach prezentu i zwykle po potrąceniu podatku).

Freebety u polskich buków

Postanowiliśmy przejrzeć oferty polskich buków, aby przekonać się, czy i jakie freebety można u nich otrzymać. Okazuje się, że jest ich całkiem sporo, choć oczywiście diabeł tkwi w szczegółach – mowa oczywiście o warunkach, na których przyznawany jest tego typu bonus.

BukmacherFreebetOpisWymagany depozyt?
Fortuna
STSTakoferta powitalna w STS to freebet 10 PLN, 15 PLN lub 25 PLN za odwiedziny i grę w lokalu STSTak
BetfanTakłącznie 150 PLN po realizacji siedmiu różnych zadańTak
Fuksiarz
GO+BetTakfreebet urodzinowy 25 PLNTak
BetclicTakkilka różnych freebetów, m.in. freebet bez warunków obrotu, za polecenie przyjaciela 100 PLN miesięcznieTak
LVBetTakbonus bez depozytu 20 PLN za rejestrację, 50 PLN za karnet Stali Mielec
PZBukTakfreebet 50 PLN bez obrotuTak
TotalbetTakfreebet urodzinowy 10 PLNTak
Totolotek
eWINNERTakcodzienny freebet na CS:GOTak
Superbet
EtotoTakfreebet mobilny 20 PLNTak
BetXTakfreebet mobilny 2 PLN (odd boost x10), freebet 20 PLN na skoki narciarskie, freebet 30 PLN dziennie na NBA, freebet 30 PLN na Premier League itd.Tak
ForbetTakfreebet urodzinowy 20 PLNTak
BetcrisTak3 freebety w weekend, freebet 20 PLN na urodzinyTak
BettersTakfreebet 20 PLN za przegrany kupon, freebety 50/50Tak

Na zwrócić uwagę, sięgając po freebet?

Przysłowie mówi, że nie wszystko złoto, co się świeci. Pamiętajmy zatem, że freebety często są objęte ograniczeniami i warunkami, takimi jak minimalna stawka lub ograniczenie czasowe. Przed skorzystaniem z freebetu ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z regulaminem i warunkami promocji, aby uniknąć nieporozumień i niezamierzonych strat.

Oto kilka przykładów ograniczeń, które można spotkać online:

  • Okres ważności: Freebety mogą być ważne tylko przez określony czas, po którym tracą swoją wartość.
  • Warunki zakładów: Freebety mogą być ograniczone do określonych rodzajów zakładów, takich jak zakłady pre-match lub e-sporty lub zakłady live.
  • Minimalna stawka: Bukmacherzy mogą wymagać, aby freebety były stawiane za określoną minimalną stawkę.
  • Ograniczenia dotyczące wypłat: Bukmacherzy mogą ograniczać wypłaty wygranych z freebetów do określonej kwoty lub wymagać, aby gracz spełnił określone warunki, zanim będzie mógł wypłacić swoje wygrane.
  • Wymagania dotyczące depozytu: Bukmacherzy mogą wymagać, aby gracz dokonał depozytu przed skorzystaniem z freebetów.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button