Gdzie za darmo oglądać tenis online?

Jeżeli często obstawiamy mecze tenisowe, przydać nam się mogą darmowe transmisje z różnych wydarzeń związanych z tym sportem. Czy da się oglądać tenis online za darmo? Sprawdźcie!

Gdzie za darmo oglądać tenis online?
Gdzie za darmo oglądać tenis online?

Jeszcze do niedawna nie było możliwości, by oglądać mecze tenisowe przez internet bez opłacania specjalnych abonamentów bądź wykupowania dodatkowych pakietów u operatorów telewizyjnych. Była to nieco kłopotliwa sytuacja dla fanów tej dyscypliny – musieli wybierać między płatnym, legalnym dostępem, a takim, który nie wiązał się z kosztami, ale jednocześnie nie należał do zgodnych z prawem.

Tenis online za darmo

Obecnie w kwestii transmisji tenisa online jest znacznie lepiej. Legalni bukmacherzy umożliwiają swoim graczom oglądanie transmisji i jednoczesne ich typowanie. To znakomite rozwiązanie, które nie tylko ułatwia nam obstawianie, ale także daje okazję do oglądania meczów tenisowych bez żadnych opłat!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Tenis online za darmo
Tenis online za darmo

W jaki sposób można mieć do dyspozycji streamy tenisowe za darmo? Wystarczy założyć konto u bukmachera udostępniającego transmisje przez internet. Na ten moment najwięcej tenisa znajdziecie w Fortuna oraz Forbet. Obie te strony działają zgodnie z polskim prawem, a więc śmiało możecie się w nich rejestrować!

Zakładając konto u bukmachera można skorzystać z bonusów na start, które ułatwiają początki z obstawianiem meczów. Wystarczy przy rejestracji w Fortunie czy Forbet użyć kodu bonusowego: BETONLINE. Prawda, że proste? :)

Tenis za darmo w internecie – www.eFortuna.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button