Pewniak dnia French Open: Cuevas – Edmund – 30 maja (czwartek)

Jedno z pierwszych czwartkowych spotkań podczas French Open będzie to konfrontacja pomiędzy Cuevasem, a Edmundem. Faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy, który zdecydowanie lepiej prezentuje się od swojego rywal od dłuższego czasu.


Pewne, darmowe typy z French Open

Pewne, darmowe typy z French Open

Pablo obecnie zajmuje czterdzieste siódme miejsce w rankingu ATP ten mecz jako pojedynek doświadczonego z młodym zawonikiem.

Jednak trzeba dookreślić, że Edmund to nie jet zawodnik na mączkę. Zdecydowanie lepiej radził sobie na hardzie, ale w tym sezonie to różnie był. Na clayu w tym sezonie wygrał dwa spotkania i pięć razy przegrywał. Porównując to z bilansem Pablo, który wygrywał dwadzieścia siedem razy i dziewic razy przegrywał to jest ogromna różnica. Owszem przede wszystkim ten zawodnik ten bilans zawdzięcza solidnym wynikom w challengerach, gdzie to okazywał się najlepszy. Jak to miało miejsce chociażby w Aix oraz Tunisie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jednak z drugiej strony w turniejach rankingi ATP również prezentował się wybornie, jak to chociażby było w Estoril, gzie doszedł do ćwierćfinał, zaś w w Budapeszcie zanotował ćwierćfinał!

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

„Pablo znajduje się znaczne lepszej dyspozycji. Poza tym ten turniej rozgrywany jest na mączce, gdzie to znacznie lepiej czuje się Cuevas.” – pisze ekspert portalu

Edmund można powiedzieć, że dopiero na dobre wchodzi do światowego tenisa. Chociaż w minionych latach notował całkiem dobre wyniki w French Open, gdzie to dochodził do trzeciej rudny. Jednak trudno się spodziewać po nim jakiś „fajerwerków”, ponieważ wcześniej mecze w jego wykonaniu były bardzo przeciętnie. Kolejno w Monte Carl, Monachium, Madrycie oaz Rzymie odpadał w pierwszych rundach. A musiał uznać wyższość takich zawodników jak Kuidla, Fogini, Verdasco czy Schartzman.

W pierwszej rundzie tego turnieju stoczył niezwykle zacięty pojedynek z Chardym. Mimo, że wygrał 3-1 to każda partia w tym spotkaniu była niezywkle zacieta. Cuevas natomiast bez najmniejszych problemów wygrał swój pojedynek w trzech setach z Janvierem.

Reasumując, Cuevas bardziej przekonuje swoją grą, a także wynikami jakie notował w ostatnich tygodniach. Możliwości ma znacznie większe i jeżeli zagra na takim poziomie co w ostatnich bojach, nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z wygraną.

Spotkania z French Open można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cuevas – Edmund11.45STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button