Promocja dla nowych graczy od Etoto

Łącznie cztery bonusy za proces rejestracji posiada bukmacher Etoto. Bowiem wystarczy, że do końca lutego dokonamy rejestracji, a możemy od operatora otrzymać nawet 1040 PLN w kwocie bonusu.

Promocja obowiązuje do końca lutego. I udział w niej mogą wziąć tylko te osoby, które wcześniej nie dokonały rejestracji u bukmachera.

Podczas najnowszej promocji bukmachera Etoto można już za sam proces rejestracyjny otrzymać cztery bonusy, w tym freebet za przejście procesu weryfikacji. Kroki promocji wyglądają następująco:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W ramach tej promocji można otrzymać łącznie nawet 1040 PLN. Jednak wszystko jest uzależnione od Ciebie i Twoich wpłat.

Co istotne w tym wszystkim to nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału w promocji, ani wpisywać żadnego kodu promocyjnego. Bowiem bonusy otrzymuje się za wykonanie następujących kroków:

A jest na pewno warto skorzystać z tej promocji. Tym bardziej, że już na start dostajesz freebeta. A do tego oferta bukmachera jest dosyć bogata, a także Etoto posiada inne aktualne ciekawe promocje, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button