Spotkania tenisowe na dzień 18 czerwca – część druga.

W drugiej części typów tenisowych na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa bezpośrednie pojedynki wśród mężczyzn pomiędzy Blanch a Cid Subervi oraz Schnur kontra Corwin.

Blanch – Cid Subervi

Blanch – zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista ma 188 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 240 miejsce. W całej swojej karierze na swoim koncie Blanch ma dwa trofea po wygraniu zawodów rangi Challenger. Od początku roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia dziewięć wygranych i dwanaście porażek. Od samego początku tego sezonu zawodnik znajduje się w wyśmienitej formie o czym potwierdzają jego wyniki. Ostatnie dwa spotkania jakie rozegrał Blanch zostały przez niego wygrane przeciwko Karlovskiy oraz Cerretani.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Cid Subervi – pochodzący z Dominikany. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu a jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań Roberto to dwadzieścia pięć zwycięstw i osiemnaście porażek. Podczas epidemii rozegrał trzydzieści spotkań z których osiemnaście padło jego zwycięstwem. W ostatnim czasie, gdy przyszło mu się mierzyć z solidnymi tenisistami to wyglądało to kiepsko. Na cztery pojedynki wygrał tylko jeden raz przeciwko Eubanks. Porażek natomiast doznał w meczach z Fratangelo, Popko i McDonald.

Biorąc pod uwagę formę obu zawodników stawiam na zwycięstwo Blanch.

Blanch – Cid Subervi Typ: 1 Kurs: 1.86 Bukmacher: STS

Schnur – Corwin

Corwin to zawodnik pochodzący z USA. 24-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 563 miejsce. Felix jest zawodnikiem praworęcznym a jego wyniki z tego roku to: trzydzieści siedem wygranych i szesnaście porażek. Zdecydowanie w 2020 roku lepiej radzi sobie na kortach ziemnych niżeli twardych. Mączka to jego dominująca nawierzchnia na tych turniejach towarzyskich to potwierdza. W dniu wczorajszym Amerykanin rozegrał jedno spotkanie w którym pokonał Sarkissian.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Schnur – tenisista pochodzący z Kanady. 24-letni zawodnik w rankingu zajmuje 176 miejsce. Brayden ma 193 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym.W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to siedem wygranych i osiem porażek. Startując w cyklu ATP Tour jest finalistą jednego turnieju w grze pojedynczej.Podczas epidemii zawodnik rozegrał cztery spotkania na mączce w których zawsze wygrywał. Pokonywał po kolei takich zawodników jak: Samiento, Escobedo, Chappel oraz Redlicki.

Obaj panowie sa w dobrej formie podczas epidemii w tych spotkaniach towarzyskich. Nie mniej jednak ja uważam, że Corwin znacznie lepiej radzi sobie z dobrymi rywalami na tej nawierzchni i doświadczenie jakie zdobył podczas tych spotkań będzie plusowało na korcie przeciwko swojemu rywalowi.

Schnur – Corwin Typ: Corwin wygra seta Kurs: 1.42 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button