Tenis typy dnia – 4 stycznia (piątek)

Zbliżamy się pomału do końca pierwszych tenisowych imprez w tym roku. Na 4 stycznia mamy dla was dwa ciekawe typy dnia, które na pewno możecie wziąć pod uwagę przy stawianiu kuponów.

Tenis typy dnia - 4 stycznia (piątek)
Tenis typy dnia – 4 stycznia (piątek)

Co postawić na tenis?

Jo-Wilfried Tsonga to zawodnik, któremu szczególnie raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Gdyby był w swojej najlepszej formie, na pewno nie gralibyśmy dzisiaj przeciwko niemu. Sytuacja jest jednak zupełnie inna i właśnie stąd nasza taka, a nie inna decyzja.

Francuz borykał się w ostatnim czasie z wieloma kontuzjami i nie gra równo, a tym bardziej tak, jak przyzwyczaił do tego swoich kibiców. Na pewno pojedynek z Aleksem De Minaurem nie będzie dla niego łatwą przeprawą. Wydaje nam się jednak, że ostatecznie to ten młodszy tenisista wyjdzie zwycięsko z dzisiejszego pojedynku.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Pewniaki dnia na tenis 2019

Tsonga nie dysponuje obecnie taką formą, która byłaby w stanie poradzić sobie z młodością Australijczyka. Dla tych, którzy nie do końca są pewni tego typu, proponujemy spróbować over 22.5.

Drugi mecz wzięty przez nas pod lupę na 4 stycznia to pojedynek Darcis- Karlovic. Chorwacki zawodnik pokazuje się z bardzo dobrej strony i powinien wykorzystać swoje doświadczenie, by przejść do kolejnego etapu pierwszego w tym roku turnieju cyklu ATP Tour.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Tsonga - De Minaur 2 1.64 TOTALBET
Darcis- Karlovic 2 1.66 LV BET

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button