Trzecia część typów na dzień 30 października.

Ostatnia partia typów na dzisiejszy dzień to pojedynki mężczyzn w ramach turnieju rozgrywanego w Paryżu. W wybranych spotkaniach zmierzą się ze sobą: Wawrinka – Cilic, Edmund – Schwartzman i Tsonga – Berrettini.

Wawrinka – Cilic

Stan to zawodnik,który jak każdy dobrze wie głównie mobilizuje się na najważniejsze turnieje w danym roku. Aktualnie Wawrinka w rankingu ATP zajmuje 16 miejsce. W tym roku na koncie tego tenisisty są 32 wygrane i 18 porażek. Najlepszym występem był turniej w Rotterdamie,gdzie doszedł aż do finału rozgrywek. Tam niestety musiał przeboleć gorycze porażki ze świetnym Monfils. Ostatnio Stan dotarł też do finału w Atwerp, gdzie bardzo niespodziewanie przegrał z Murray 1-2.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Cilic – chorwacki tenisista, zwycięzca US Open z 2014 roku. Wielokrotny reprezentant w Pucharze Davisa. Cilic w rankingu ATP zajmuje 24 miejsce. W tym roku bilans Marina to 25/18. ostatnie trzy występy Cilica na tym turnieju kończyły się dwukrotnie w ćwierćfinale i raz w półfinale. W pierwszej rundzie na tym turnieju pokonał Hurkacza 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem do wygrania tego pojedynku jest według mnie Cilic ale ja tutaj pójdę w wygranie przez niego seta.

Wawrinka – Cilic Typ: Cilic wygra seta Kurs: 1.46 Bukmacher: Forbet

Edmund – Schwartzman

Diego – tenisista pochodzący z Argentyny, który zajmuje 15 miejsce w rankingu światowym ATP. W tym roku na swoim koncie ma 43 wygrane i 24 porażki. Na kortach twardych ma 18 zwycięstw i 10 porażek. W przeszłości Argentyńczyk występował na tym turnieju dwukrotnie i jego najlepszym wynikiem było osiągnięcie 1/16. W ostatnim turnieju w Austrii Schwartzman zagrał w wyśmienicie co dało mu awans do finału. Tam niestety dla niego zmierzył się z jeszcze lepszym od siebie Thiem, z którym w konsekwencji po równej grze przegrał 1-2.

Dzisiejszym przeciwnikiem Diego będzie Edmund. Zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. Kyle ma 24 lata i w rankingu ATP zajmuje 75 miejsce. W tym roku bilans tego zawodnika biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie to 18 wygranych i 22 porażki. Anglik przeżywa w tym roku kryzys i na pewno już chciałby zapomnieć jak najszybciej o owym sezonie.

Bez dwóch zdań faworytem do wygrania tego pojedynku jest w znakomitej ostatnio formie Diego.

Edmund – Schwartzman Typ: 2 Kurs: 1.62 Bukmacher: STS

Tsonga – Berrettini

Tsonga w tym sezonie ma bardzo dobry bilans,41 wygranych i 20 porażek. W tym roku rozegrał kapitalny turniej we Francji,który w konsekwencji wygrał. Po turniejach w Europie,przeniósł się do Ameryki. Tam musiał przebrnąć kwalifikację ze względu na jeszcze słaby ranking spowodowany absencją w ubiegłym roku z powodu kontuzji.

Po turniejach na mączce i trawie Francuz powrócił na grę na hali oraz twardych kortach. W ostatnim czasie wygrał dwa turnieje. Pierwszy rangi ATP, który rozgrywany był w Metz, następnie zawody rangi Challenger w Cassis. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Rublev 2-1.

Berrettini to zawodnik pochodzący z Włoch (23 lata).Pomimo tak młodego wieku Matteo zajmuje już bardzo wysoką lokatę (9 miejsce) w rankingu ATP. W tym roku w/w zawodnik jest w bardzo dobrej formie o czym świadczą osiągane przez niego wyniki.

Bilans ze wszystkich kortów to 47-20. Na twardej nawierzchni natomiast ma 15 zwycięstw i 10 porażek. Jego najlepszym wynikiem w bieżącym roku było wygranie aż trzech turniejów m.in. w Phoenix ( korty twarde). W ostatnich dwóch turniejach, Włoch gra wyśmienicie co w konsekwencji dało mu dwa półfinały. Tutaj w turnieju w Paryżu w swoim pierwszym pojedynku zagra własnie z jednym z gospodarzy Tsonga.

Faworytem według mnie do awansu do kolejnej rundy jest Włoch.

Tsonga – Berrettini Typ: 2 Kurs: 1.62 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button