Turniej WTA – Majorka. Pewniak dnia: Francja – Chorwacja – 21 czerwca (piątek)

Czas na spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju Pań na Majorce, gdzie to zmierzy się Wang z Sevastovą. Faworytka tego pojedynku jest ta druga, która nie powinna mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Darmowe pewne typy z tenisa na dzisiaj

Darmowe pewne typy z tenisa na dzisiaj

Sevastova to obecnie dwunasta rakieta kobieco tenisa, Wang natomiast sklasyfikowana jest na pięćdziesiąte ósmej pozycji. Warto jest podkreślić, ze to właśnie Anastasija jest bardziej wszech stroną zawodniczką.

Patrząc na ostatnie wyniki to również one również i to niezdecydowane przemawiają za Sevastovvą. Ponieważ warto jest zobaczyć, że od końcówki kwietnia Wang miała ogromne problem z wygraniem swojego spotkania. Ponieważ, ani razu nie była pokonać swojej rywali, gdzie to kolejno musiała uznać wyższość Kotny, Zheng, Hercog, Hesse, Vondrousovej oraz Van Uytvack.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Wang mimo dwóch wygranej podczas tego turnieju nie powinna sprawić większych problemów Sevastove, która prezentuje się znacznie lepiej od dłuższego czasu od swojej rywalki” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Sevastova natomiast znacznie lepiej się radziła od rywali. Jak chociażby podczas French Open, gdzie dotarła do czwartej rundy, w Madrycie doszła do trzeciej.

Mimo słabszej dyspozycji trzeba podkreślić, ze Wang dobrze zaprezentowała się w dwóch wcześniejszych spotkaniach podczas tej imprezy, gdzie to okazywała się lepsza od Friedsa oraz Van Uytvanck. W obu tych konfrontacjach nie była faworytką, a mimo to wygrała. Lecz można powiedzieć, że znacznie lepiej zaprezentowała się Lepchenko oraz Tomjljanović, która wręcz zdemolowała swoje rywali. O ile jeszcze w pierwszym spotkaniu ta zawodniczka miła trochę problemów to już w drugim meczu, gdzie poza tym rywalka była wymagająca oddała jej tylko trzy gemy.

Reasumując, Wang po serii niepowadzeń wreszcie wygrała swój pojedynek. Jednak trudno jest uwierzyć, żeby teraz była wstanie coś więcej zwojować. Sevastova jest znacznie mocniejszą zawodniczką i jeżeli zagra na swoim poziomie to bez większych problemów stać ją na zwycięstwo.

Spotkanie Wang – Sevastova można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wang – Sevastova21.32STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button