Typ dnia. ATP Doha – 10 stycznia (piątek)

Czas na spotkania półfinałowe podczas turnieju w Doha. Jedno z piątkowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Moutetem, a Verdasco. Mimo, że ten pierwszy zawodnik sprawił sporą niespodzianką w minionej rundzie to stawiam w tej konfrontacji na Verdasco, który jest bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Moutet – Verdasco: Typ i analiza

Moutet – Verdasco: Typ i analiza

Moutet jest to dopiero zawodnik, który rozpoczyna swoją przygodę z tenisem. Ma zaledwie dwadzieścia jeden lat. Poza tym obecnie sklasyfikowany jest na osiemdziesiąte pierwszej pozycji. Owszem w tym sezonie rozegrał cztery mecze na hardzie, które wszystkie wygrał.

Jednak warto jest podkreślić, że we wcześniejszych latach miał spore problemy z wygrywaniem swoich pojedynków na ten nawierzchni. Warto jest zobaczyć na jego bilans gier 7/6 oraz 7/7.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Warto jest podkreślić, że ten zawodnik musiał przechodzić przez kwalifikacje, żeby zagrać w turnieju głównym, w których to pokonał Martina oraz Popyrina. W pierwszej rundzie ten zawodnik stoczył zaciętą rywalizację z Sandgrenem, gdzie po dwóch zaciętych pojedynkach wygrał 2-0. Podobnie było z Raonicem. Oba sety zakończył się po TB. W dodatku widać było, że Milos nie grał na swoim najwyższym poziomie.

Verdasco jak zagra w tym pojedynku na swoim poziomie to śmiało można powiedzieć, że nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraniem tej potyczki” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Ferdnando jest zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala. Możliwości, potencjał czy też ogranie na najwyższym poziomie zdecydowanie za nim przemawiają. Jednak z drugiej strony trzeba podkreślić, że swoje najlepsze lata ten zawodnik ma już za sobą.

Verdasco w tym turnieju gra co rok i na pewno liczy na powtórzenie wyniku z 2017, gdzie to doszedł do półfinału. Spokojnie może to osiągnąć. Tym bardziej, ze grając na hardzie notuje lepsze rezultaty od swojego przeciwnika.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Podczas tego turnieju gra bardzo dobrze. W pierwszej rundzie pokonał Andujara i to pewnie w dwóch setach. W drugiej rundzie nie był faworytem konfrontacji z Krajinovćem, a mimo to sięgnął po dwóch na 2-1, wygrywając w trzecim secie do zera.

Reasumując, faworytem tego pojedynku jest Verdasco. Hiszpan, jeśli nie zlekceważy rywala i przede wszystkim zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej.

Spotkanie Moutet – Verdasco można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Moutet – Verdasco21.54Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button