Typ dnia: ATP Rzym: Ramos-Vinolas – Monfils – 13 maja (poniedziałek)

W poniedziałek 13 maja rusza kolejny turniej tenisowy. Tym razem Panowie walczą na kortach w Rzymie. Jedno z dzisiejszych spotkań to pojedynek pomiędzy Ramosem – Vinolasem, a Monfilsem. Nie da się ukryć, że faworytem tego boju jest Francuz.

Typy Roland Garros 2019.
Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP Rzym

Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP Rzym

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest spora. Najlepiej to pokazuje ranking ATP Albert zajmuje osiemdziesiąte ósme miejsce, zaś Gael sklasyfikowany jest na piętnastej pozycji.

Można powiedzieć, że jest to spotkanie, które ma tylko jednego faworyta, jest im Gael. Ramos-Vinolas nic wybitego nie pokazuje w ostatnich tygodniach. Najlepszy wynik osiągnął w Barcelonie, gdzie doszedł do drugiej rundy. W pozostałych swoich występach nie przychodził kwalifikacje, albo jak mu się udawało to przerywał w pierwszych rundach turnieju. I wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie i w tym pojedynku.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

„Monfils w tym roku prezentuje się solidnie. Jak przegrywa swoje spotkania to trzeba podkreślić, że meczach, w których walczył do końca o dobry dla siebie wynik” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Ramos-Vinolas musiał przejść przez kwalifikacje, żeby zagrać w turnieju głównym. A trzeba przyznać, ze już mógł przegrać się z tym turniejem w pierwszej rundzie eliminacje, gdzie grał z Munasrem. Wygrał 2-1, ale trzeci set zakończył się TB. Również zacięte spotkanie stoczył z Tomicem, gdzie po drugim boju wygrał 2-0, ale oba sety były niezwykle wyrównane.

Z całym szacunkiem do Tomica i Munara, ale nie są to zawodnicy poziomu Monfilsa, który bez żadnych problemów powinien wygrać ten mecz. W dodatku przystąpi Francuz w dobrym nastroju do tego turnieju, ponieważ w Madrycie doszedł do czwartej rundy. Przegrał dopiero z legendą tenisa – Federerem 2-1. Jednak był blisko pokonania Szwajcara, bowiem trzeci partia zakończyła się dopiero po TB.

We wcześniejszych swoich występach Gael jak grał to trzeba podkreślić, że prezentował się na dobrym poziomie. Lecz trzeba podkreślić, że ten zawodnik potrafi zawieść. Ma spory potencjał, ale nie zawsze psychika mu pozowała grać na najwyższym poziomie. Po popełnieniu sporej ilości błędów w krótkim czasie zaczyna grac bardzo slabu, gdzie nerwy biorą górę.

Mecze na turniej ATP można obejrzeć za darmo na meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Ramos-Vinolas – Monfils21.34STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button