Typ dnia: Kohlschreiber – Khachanov – 2 maja (czwartek)

O awans do ćwierćfinału turnieju ATP w Monachium powalczą dzisiaj Kohlschreiberem z Khachanovem. Nie da się ukryć, że większe możliwości ma ten pierwszy zawodnik i to właśnie on powinien wygrać ten mecz.


Darmowy typ, analiza, stream. Turniej ATP w Monachium

Darmowy typ, analiza, stream. Turniej ATP w Monachium

Owszem Kolba w rankingu jest niżej od swojego przeciwnika, ponieważ obecnie zajmuje czterdzieste pierwszą pozycję, zaś Karen sklasyfikowany jest na trzynastej pozycji.

Jednak za Niemcem przemawiają dwa bardzo istotne argumenty. Przede wszystkim ten pojedynek rozgrywa na własnej ziemi. Motywacji w związku z tym nie potrzeba mu, żeby grać na jak najwyższym poziomie. Poza tym w Monchium co rok prezentuje się bardzo dobrze. W 2016 wygrał tą imprezę, zaś przed rokiem doszedł do finału. Odpadniecie na tym etapie turnieju byłoby dla niego sporą niespodzianką.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Poza tym jak porównany grę oby zawodników na mączce to znacznie lepiej to wszystko wygląda po stronie Niemca, który co sezon notuje znacznie lepsze rezultaty od Khachanova na mączce. Również trzeba podkreślić, e Niemiec miał trochę pecha w tym sezonie w turniejach na clayu. Ponieważ jak przegrywał to z mocnymi zawodnikami jak Adnjuar oraz Djoković. Jednak warto jest podkreślić, że w każdym z tych spotkań prezentował się bardzo dobrze. W pierwszej rundzie tego turnieju mierzył się z Seppim, gdzie to można powiedzieć, że całe spotkanie kontrolował i wygrał bez większych problemów 2-0.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Khachanov to zawodnik, który preferuje grę na hardzie i na tamtej nawierzchni osiąga swoje najlepsze wyniki. Jednak i na betonie w sobotnim czasie zawodził. Występował również na mączce w Barcelonie i Monte Carlo, gdzie to przegrywał swoje pojedynki. Na mączce ten zawodnik przegrywał do tej pory wszystkie dwa swoje spotkania. Musiał uznać wyższość Sonego oraz Pelli. Owszem walczył w każdym z tych pojedynków, ale ostatecznie nie wygrał nawet seta.

Reasumując, nie da się ukryć, że Niemiec jest faworytem tego pojedynku, gra u siebie, na mączce radzi sobie znacznie lepiej. I to powinni skutkować, że podczas tej konfrontacji powinien być górą.

Turniej ATP w Monachium można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kohlschreiber – Khachanov11.60Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button