Typ dnia z tenisa – 5 września (czwartek)

Przed nami spotkania drugiej rundy challengera w Genoi. Jedno z środowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Monteiro z Magerem. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania jest ten pierwszy, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Monteiro – Mager: Typ i analiza

Monteiro – Mager: Typ i analiza

Monteiro obecnie zajmuje sto pierwsze miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal zajmuje sto czterdzieste drugie miejsce.

Obaj zawodnicy preferują przede wszystkim grę na mączce i tam osiągają swoje najlepsze rezultaty.. Jednak jak zobaczymy na ostatnie wyniki obu tych zawodników to nieco lepiej prezentował się Monteiro. Warto jest zresztą podkreślić, że obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą w połowie lip ca, gdzie po zaciętym pojedynku Monteito wygrał 2-1.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Montiero jest zawodnikiem o większym doświadczonym i możliwościach. Jeżeli zaprezentuje sie na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygrana” – pisze ekspert portalu typersi.net

Monterio na pewno liczy wreszcie na kolejny dobry wynik po tym jak wygrał chellenger w Braunschweig, ponieważ w ostatnich tygodniach prezentował się jedynie w turniejach rangi ATP, gdzie to ciężko było dla niego o dobry wynik. Jednak nie ta się ukryć, że był wstanie powalczyć z wyżej notowanymi v rywalami jak chociażby Klan czy Popyrin!

Jedyny wynik godny uwagi Włocha od dłuższego czasu jest to występ w Poznaniu, gdzie to doszedł do ćwierćfinału. Od tamtego czasu najdalej dochodził do drugiej rudy. Poza tym nie gra zbyt dużo. W ostatnim czasie szukał swoich szans podczas US OPEN, gdzie to nie ugrał nawet jednego seta podczas eliminacji.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Chociaż trzeba przyznać, że podczas tego turnieju zaprezentował się w dwóch spotkaniach całkiem dobrze. Przecież pokonywał Lenza oraz Caruso i to bez straty seta. Monteiro natomiast bez najmniejszych problemów pewnie odprawił z kwitkiem Pellegrino.

Jeśli Monteiro zaprezentuje się tutaj na swoim poziomie to trzeba przyznać, że nie powinien mieć większych problemów z wygraną. Jest dużo lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Możliwości, doświadczenie czy potencjał również za nim przemawiają.

Spotkanie Monteiro – Mager można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Monteiro – Mager11.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button