Typ dnia z tenisa: Querrey – Garcia-Lopez – 11 kwietnia (czwartek)

Przed nami spotkania drugiej rundy turnieju w Houston. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Querreyem, a Garcia-Lopezem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego boju jest ten pierwszy i każdy inny wynik będzie sporą niespodzianką.

Darmowy typ i analiza bukmacherska z tenisa

Darmowy typ i analiza bukmacherska z tenisa

Owszem Sam nie jest to zawodnik dobrze radzący sobie na mączce. Jednak z drugiej strony warto jest zobaczyć jakie wyniki na clayu osiąga Garcia Lopez na przestrzeni ostatnich tygodni. Występował w dwóch turniejach na clayu i to rangi chellengera, gdzie to w żadnym z nich nic wybitnego nie pokazał. Ponieważ zarówno Merbellla jak i Alicante dochodził do drugiej storny. W dodatku przegrywał swoje mecze z dosyć słabymi zawodnikami jak Martinez Portero oraz Taberner. Warto jest odnotować, że w tych potyczkach Hiszpan był faworytem!

Dla Amerykanina będzie to pierwszy turniej na na clau w tym sezonie. Owszem na pewno spodziewał się znacznie więcej po swoich występował zarówno w Indian Wells jak i Miami, gdzie to odpadał dosyć szybko. A stać jego jest na znacznie więcej. W pierwszej rundzie tego turnieju nie miał żadnych problemów z wygraną. Jednak też trzeba podkreślić, że jak przegrywał to z dosyć dobrymi zawodnikami jak Ferrer, Raonic czy Isner.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

W pierwszej rundzie tego turnieju Sam pokonał dosyć pewnie Fratangelo bez większych problemów i to w dwóch setach. Amerykanin możliwości ma i to spore. Stać jego jest na regularnie wygrywanie swoich pojedynków. Natomiast Garcia-Lopez miał znacznie więcej problemów z awansem do drugiej rundy. Przystąpił do pojedynku jako faworyt z Rubinem, ale mecz był niezwykle zacięty. Od pierwszej wręcz piłki, ale zakończy się ostatecznie wygraną Hiszpana 2-1.

Warto jest podkreślić, ze obaj zawodnicy w tym sezonie już raz rywalizowali ze sobą. Miało to miejsce podczas turnieju w Acapukco, gdzie górą był Sam, który nie miał żadnych problemów z wygraną. Mecz zakończył się szybkim zwycięstwem Amerykanina 2-0.

Owszem, Querrey to zawodnik przede wszystkim solidny na hardzie. Dzięki swojego serwisowi jest niezwykle ciężko go „złamać”. Jednak Hiszpan jak widać nawet na mączce nie radzi sobie zbyt dobrze to wszystko sprawia, że nie powinien mieć tutaj Sam dużych problemów, aby odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Querrey – Garcia-Lopez11.50STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button