Typ dnia z WTA w Cincinnati: Halep – Alexandrova – 14 sierpnia (środa)

56

O awans do trzeciej rundy turnieju w Cincinnati powalczą dzisiaj Halep z Alexandrovą. Nie da się ukryć, że zdecydowaną faworytką tego boju jest ta druga i nie powinna mieć większych problemów z wygraną w tym boju.

Halep – Alexandrova: Typ i analiza

Halep – Alexandrova: Typ i analiza

Rożnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest spora. Halep obecnie zajmuje czwarte miejsce, zaś jest rywalka sklasyfikowana jest na czterdziestej trzeciej lokacie.

Patrząc na wyniki spotkań gier na hardzie w tym sezonie to również one przemawiają również za Halep, która to wygrała szesnaście pojedynków i siedem razy ponosiła porażkę. Dla porównaia jej rywaka wyrała dziesięć potyczke przy siedmiu porażkach.

„Halep wszystkie atuty podczas tego pojedynku ma po swojej stronie. Jeżeli nie zlekceważy tutaj rywalki to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typersi.net

Alexsandora owszem przed tygodniem doszła do trzeciej rundy w Toronto. Jednak trzeba podkreślić, że wygrywał spotkania z takimi zawodniczkami jak Doi czy Zhang. Były to rywalki na poziomie Rosjanki. Teraz trzeba przyznać, że czeka ją zdecydowanie trudniejsza przeprawa.

Halep to sezon w Cincinnati prezentuje się wybornie. W minionych dwóch latach dochodziła do finałów. Niewątpliwie odpadnięcie w tak wczesnym etapie turnieju byłoby bardzo bolesne. Jednak jak zobaczymy na wyniki tej zawodniczki w tym sezonie o regularnie wygrywała w pierwszych rundach. Nie notuje Halep jakiś sensacyjnych porażek i spodziewać się, że również podobnie powinno być i dzisiaj.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Przed tygodniem grała na kotach w Toronto, gdzie w ćwierćfinale musiała oddać swój mecz przez kontuzję. Wcześniej notowała okazywał się lepszą od Brady oraz Kuznetsovej. Niewątpliwie od Rosjanki znacznie lepiej serwuje i czuje się dużo lepiej na kortach twardych. Potencjał ku temu niewątpliwie posiada i to spory.

Reasumując, Halep jest niewątpliwie znacznie lepszą zawodniczką i bardziej wszechstronną. Poza tym co sezon gra jej się niezywkle dobrze w Cincinnati, gdzie osiąga bardzo dobre wyniki. Podczas dzisiejszego boju powinna zagrać niezywkle solidnie, a wówczas pewnie jest wstanie wygrać mecz.

Spotkanie Halep – Alexandrova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Halep – Alexandrova21.35STS