Typ dnia z WTA w Cincinnati: Halep – Alexandrova – 14 sierpnia (środa)

O awans do trzeciej rundy turnieju w Cincinnati powalczą dzisiaj Halep z Alexandrovą. Nie da się ukryć, że zdecydowaną faworytką tego boju jest ta druga i nie powinna mieć większych problemów z wygraną w tym boju.

Halep – Alexandrova: Typ i analiza

Halep – Alexandrova: Typ i analiza

Rożnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest spora. Halep obecnie zajmuje czwarte miejsce, zaś jest rywalka sklasyfikowana jest na czterdziestej trzeciej lokacie.

Patrząc na wyniki spotkań gier na hardzie w tym sezonie to również one przemawiają również za Halep, która to wygrała szesnaście pojedynków i siedem razy ponosiła porażkę. Dla porównaia jej rywaka wyrała dziesięć potyczke przy siedmiu porażkach.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Halep wszystkie atuty podczas tego pojedynku ma po swojej stronie. Jeżeli nie zlekceważy tutaj rywalki to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typersi.net

Alexsandora owszem przed tygodniem doszła do trzeciej rundy w Toronto. Jednak trzeba podkreślić, że wygrywał spotkania z takimi zawodniczkami jak Doi czy Zhang. Były to rywalki na poziomie Rosjanki. Teraz trzeba przyznać, że czeka ją zdecydowanie trudniejsza przeprawa.

Halep to sezon w Cincinnati prezentuje się wybornie. W minionych dwóch latach dochodziła do finałów. Niewątpliwie odpadnięcie w tak wczesnym etapie turnieju byłoby bardzo bolesne. Jednak jak zobaczymy na wyniki tej zawodniczki w tym sezonie o regularnie wygrywała w pierwszych rundach. Nie notuje Halep jakiś sensacyjnych porażek i spodziewać się, że również podobnie powinno być i dzisiaj.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Przed tygodniem grała na kotach w Toronto, gdzie w ćwierćfinale musiała oddać swój mecz przez kontuzję. Wcześniej notowała okazywał się lepszą od Brady oraz Kuznetsovej. Niewątpliwie od Rosjanki znacznie lepiej serwuje i czuje się dużo lepiej na kortach twardych. Potencjał ku temu niewątpliwie posiada i to spory.

Reasumując, Halep jest niewątpliwie znacznie lepszą zawodniczką i bardziej wszechstronną. Poza tym co sezon gra jej się niezywkle dobrze w Cincinnati, gdzie osiąga bardzo dobre wyniki. Podczas dzisiejszego boju powinna zagrać niezywkle solidnie, a wówczas pewnie jest wstanie wygrać mecz.

Spotkanie Halep – Alexandrova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Halep – Alexandrova21.35STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button