Typ dnia za darmo na dzisiaj:

Czas na zagania w czwartej rundzie Wimbledonu. Jedno z sobotnich spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Qurreyem, a Milmanem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Sam, który nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Skuteczny darmowy typ dnia za darmo

Skuteczny darmowy typ dnia za darmo

Owszem obaj zawodnicy sąsiadują ze sobą w rankingu ATP, ponieważ obecnie Sam sklasyfikowany jest na sześćdziesiątej piątej lokacie, zaś John oczko wyżej. Jednak trzeba podkreślić, że różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora, a poza tym Amerykanin zdecydowanie lepiej sobie radzi na trawie.

Qurrey potwierdza swoją jakość w grze na trawie. O tym mogliśmy się przekonać zarówno w minionych latach jak i w ostatnim turnieju, gdzie to na kortach w Eastoburne doszedł do finału. Podczas tego turnieju również nie daje najmniejszych szans swoim rywalom, ponieważ bardzo pewnie wygrywa swoje pojedynki. Trzeba podkreślić, że nie miał łatwych rywali, ponieważ mierzył się kolejno z Rublevem oraz Thiemem. Trzeba podkreślić, że nie miał najmniejszych problemów z wygraniem tych pojedynków.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

„Qurrey jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od rywala. Poza tym znajduje się w znacznie lepszej dyspozycji, a jego serwis znajduje się na dobrym poziomie. Grając na takim poziomie co we wcześniejszych pojedynkach, powinien bardzo pewnie wygrać ten bój” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Milan można powiedzieć, że w losowaniu miał sporo szczęścia, ponieważ tracił na dosyć łatwych rywali Ponieważ w pierwszych pojedynkach przyszło mu mierzyć się kolejno z Dellienem oraz Djere. Oba boje wygrał 3-0, ale trzeba podkreślić, że nie byli to zbyt trudni rywali.

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

Jednak przed tym turniejem ten zawodnik nic wybitnego nie pokazywał, ponieważ odpadał kolejno w French Open, Stutgarcie, Halle oraz Eastoburn w pierwszych rundach.

Sam niewątpliwie jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Poza tym bardziej ogranym oraz posiadającym większy potencjał. Jego atomowy serwis po raz kolejny powinien poprawić go do zwycięstwa.

Spotkania Wimbledon  można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Querrey – MillmanQuerrey – 1.51.46STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button