Typy na Australian Open na środę – 15 stycznia

Paire – Thiem

Thiem w tym roku nie radzi sobie za dobrze, ponieważ jeszcze nie wygrał żadnego spotkania na hardzie. Chociaż spokojnie stać go na znacznie lepsze wyniki. Czas wreszcie się przebudzić i grać na najwyższym poziome. Paire owszem w tym sezonie zanotował solidarnie po dwie wygrane i przegrane. Jakieś to były dosyć wybitne pojedynki z jego strony, ponieważ wygrał swoje mecze z Monteiro oraz Vesely.

Tsonga – Klizan

Tsonga niewątpliwie doświadczenie posiada bardzo duże. A podczas takich turnieju jak ten jest bardzo istotny. Początek sezonu ma bardzo udany, ponieważ doszedł do półfinału w Brisbane. Po drodze bez najmniejszych problemów wygrywał swoje mecze z Kokinakisem, Danielem oraz De Minaurem. Możliwości na pewno ma znacznie większe od Klizana, który to w dodatku na hardzie radzi sobie bardzo przeciętnie. A początek tego sezonu najlepiej to pokazuje. Jedynie udało mu się wywalczyć mecz z przeciętnym Popyrinem.

Halep – Kanepi

Można powiedzieć, że trudno się spodziewać innego wyniku niż wygrana Halep w tym boju. Simona nie jest faworytką nie tylko tego meczu dla i należy do zawodniczek, które mają spore szanse na wygraną w Australian Open. Tym bardziej, że na hardzie czuje się jak ryba w wodzie. A tego nie można powiedzieć o jej rywalce. Kanapi przede wszystkim preferuję grę na clayu. W dodatku Kaia wraca do dopiero do gry. Ostatni jej turniej to był wrześniowy US Open. Trudno jest tutaj uwierzyć w inny wynik niż wygrana Halep.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Paire – Thiem 2 1.36 Forbet
Tsonga – Klizan 1 1.36 Forbet
Halep – Kanepi 1 1.32 Forbet

Możesz obejrzeć wszystkie mecze Australian Open 2019 na żywo na stronie Meczyki.net.pl, oczywiście legalnie.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button