Typy tenisowe na 13 listopada.

Na dzisiaj do zaoferowania mam 5 różnych spotkań w tenisowym świecie. Zaczniemy od turnieju w Champaign, gdzie spotkają się ze sobą Corwin – Peliwo. Następnie w zawodach rozgrywanych w Houston zagrają: Galarneau – Young i Sandgren – Leshem. Kolejnym turniejem będzie Ortisei a tam w pojedynku bezpośrednim zmierzą się Marcora – Zeppieri. W ostatnim turnieju Houston Collins podejmie Kalinina.

Corwin – Peliwo

Corwin to tenisista pochodzący z USA. 23- letni zawodnik w rankingu zajmuje 684 miejsce. W tym sezonie grając na wszystkich nawierzchniach ma 32 zwycięstwa i 27 porażek. Na hali zawodnik grał trzynaście spotkań z czego osiem razy odniósł zwycięstwo. W tym sezonie Felix nie ma na swoim koncie zdobtego ani jednego trofeum. Jego najlepszym osiągnięciem były awanse do półfinałów w turniejach rangi ITF. Na tym turnieju w pierwszym swoim pojedynku pokonał Mejia 2-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Peliwo – zawodnik pochodzący z Kanady. 25-letni tenisista w rankingu zajmuje 286 miejsce. Na swoim koncie biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie w tym roku Filip ma 20 wygranych i 28 porażek. Na hali natomiast 7-6. Pomimo kiepskiej formy w tym roku Filip w przeciwieństwie do swojego przeciwnika zagrał w jednym finale rangi Challenger. Tam niestety musiał uznać wyższość przeciwnika.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Osobiście dla mnie Peliwo jest o wiele bardziej wszechstronniejszym zawodnikiem niż jego przeciwnik. W rankingu także jest przepaść pomiędzy tymi dwoma zawodnikami. Faworytem według mnie jest Peliwo.

Corwin – Peliwo Typ: 2 Kurs: 1.68 Bukmacher: Fortuna

Galarneau – Young

Galarneau to zawodnik pochodzący z Kanady. 20-letni tenisista w rankingu zajmuje 640 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 7 wygranych i tyle samo porażek. Najlepszym jego wynikiem w tym sezonie było dotarcie do 1/16 w turnieju rangi Challenger. Alexis w tym roku rozegrał jak widać bardzo mało spotkań i praktycznie w każdym turnieju rozegrał max 2-3 mecze.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Young – zawodnik pochodzący z USA. 30-letni |Donald w rankingu zajmuje 232 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 26 wygranych i 27 porażek.W tym roku jego najlepszym wynikiem były awanse do półfinałów w turniejach rangi Challenger. Na tych zawodach we własnym kraju będzie to jego pierwszy pojedynek.

Osobiście nie wyobrażam sobie aby ten mecz mógł paść zwycięstwem Galarneau, który jest w kiepskiej formie i na dodatek bardzo mało spotkań rozegrał przez cały ten rok. Różnica pomiędzy tymi tenisistami jest ogromna i spodziewam się łatwej przeprawy Young.

Galarneau – Young Typ: 2 Kurs: 1.42 Bukmacher: Betclic

Sandgren – Leshem

W grze pojedynczej Sandgren jest zwycięzcą jednego turnieju o randze ATP World Tour z 2019 roku w Auckland. Ma 28 lat i 188 cm wzrostu. Zawodnik, który najwięcej swoich spotkań rozgrywa na twardej nawierzchni i mączce. W tym sezonie na hardzie ma bilans 11-13. W swoim ostatnim turnieju przegrał w pierwszej rundzie z Murray 1-2. Na tym turnieju będzie to jego pierwsze spotkanie.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Leshem – zawodnik pochodzący z Izraela. 22-letni tenisista w rankingu zajmuje 406 miejsce. W tym roku biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie jego bilans to 33 zwycięstwa i 23 porażki. W tym sezonie młody zawodnik na swoim koncie ma rozegrane dwa finały w turniejach rangi ITF, z czego jeden udało mu się wygrać. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał Heyman 2-0.

O wiele bardziej doświadczonym zawodnikiem jest Sangren, który takie mecze powinien wygrywać bez najmniejszych problemów.

Sandgren – Leshem Typ: 1 (-2,5 gema) Kurs: 1.33 Bukmacher: Fortuna

Marcora – Zeppieri

Marcora to tenisista pochodzący z Włoch. 30-letni zawodnik w rankingu zajmuje 183 miejsce. W tym roku na swoim koncie na wszystkich nawierzchniach ma bilans 36 wygranych i 30 porażek. Na hali 19-10. W swojej długoletniej już karierze zawodnik na swoim koncie ma 11 zwycięskich turniejów rangi ITF oraz cztery występy w finałach rangi Challenger. W tym roku doszedł do trzech finałów, gdzie ani w jednym nie udało mu się pokonać rywala.

Jego przeciwnikiem będzie Zepppieri – zawodnik pochodzący z Włoch. Zaledwie 17-letni tenisista w rankingu zajmuje 388 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 24 zwycięstwa i 17 porażek. Giulio uwielbia grać na mączce i praktycznie cały sezon to występy na w/w nawierzchni. Na twardej rozegrał dwa spotkania z czego jedno wygrał. W pierwszej rundzie pokonał Troebinger 2-0.

Zdecydowanym faworytem w tym starciu jest o wiele starszy Włoch Marcora, który bardzo dobrze radzi sobie na kortach twardych czego nie można powiedzieć o jego dzisiejszym przeciwniku.

Marcora – Zeppieri Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: Lvbet

Collins – Kalinina

Collins to zawodniczka pochodząca z USA. 25-letnia tenisista w rankingu zajmuje bardzo wysokie 31 miejsce. W przeciągu kariery zwyciężyła w czterech singlowych turniejach rangi ITF. 28 stycznia 2019 roku zajmowała najwyższe miejsce w rankingu singlowym WTA Tour – 23. pozycję. W tym roku na swoim koncie ma 21 zwycięstw i 18 porażek. Na kortach twardych 12-11. Jej najlepszym rezultatem w tym sezonie był półfinał w Australian Open.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Kalinina – zawodniczka pochodząca z Ukrainy. 22-letnia tenisistka w rankingu zajmuje 161 miejsce. Na swoim koncie ma z tego roku ma bilans 33 zwycięstw i 24 porażek. W tym sezonie zawodniczka zagrał w trzech finałach rangi ITF z czego tylko jeden padł jej łupem. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonała Min 2-0.

Nie mam do tego żadnych wątpliwości, że Collins przewyższa swoją przeciwniczkę pod każdym względem i to ona powinna odnieść zwycięstwo.

Collins – Kalinina Typ: 1 Kurs: 1.58 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button