Typy tenisowe na 23 lutego.

Na dzisiejszy wieczór do zaproponowania mam dwa spotkania ze światowego tenisa. Pierwszym z nich będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Nishioka a Opelka w ramach turnieju rozgrywanego w Delray Beach. Drugim spotkaniem będzie pojedynek pomiędzy Ostapenko a Teichmann w ramach turnieju rozgrywanego w Doha.

Nishioka – Opelka

Nishioka ma dopiero 24 lata i zajmuje 63 miejsce w rankingu ATP. W tym roku Yoshihito na swoim koncie ma 11 wygranych i 4 porażki. Na kortach twardych spisuje się bardzo dobrze co potwierdza bilans 10 wygranych spotkań. W tym roku Japończyk w turnieju rozgrywanym w Bendigo odpadł już w drugiej rundzie oddając mecz w pierwszym secie. W Australian Open w 3 rundzie przegrał z Djokoviciem. W Delrey Beach pokonywał po kolei: Millman, Rubin, Nakashima i Humbert. Od samego początku tego turnieju Japończyk gra znakomicie. W dwóch ostatnich rundach idealnie to pokazał pokonując Humbert i Raonic.

Jego przeciwnikiem będzie Reilly Opelka – amerykański tenisista urodzony 28 sierpnia w 1997 roku. Od 2015 roku jest tenisistą zawodowym. Należy on do jednych z najwyższych tenisistów świata z 213 cm wzrostu. Charakteryzuje się znakomitym i bardzo trudnym serwisem szczególnie niebezpiecznym na kortach o twardej nawierzchni.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Na swoim koncie Opelka ma trzy wygrane turnieje rangi Challenger. W tym roku na swoim koncie zawodnik ma pięć wygranych i trzy porażki. Na tym turnieju Amerykanin gra wyśmienicie po kolei pokonując: Gulbis, McDonald, Kwon, Raonic.

Patrząc na grę obu panów na tych zawodach uważam,że Opelka swoim znakomitym serwisem zrobi różnicę i wygra to spotkanie.

Opelka – Nishioka Typ:1 Kurs: 1.52 Bukmacher: STS

Ostapenko – Teichmann

Ostapenko to tenisistka pochodzenia Łotewskiego. Na swoim koncie ma triumf Szlema French Open z 2017 roku. Jest to młoda 22-letnia zawodniczka, która zajmuje 42 miejsce w rankingu kobiet. W tym roku Jelena na swoim koncie ma 2 wygrane i 3 porażki. Zawodniczka gra agresywny tenis a jej zagrani są w większość ryzykowne i bardzo odważne. W przeszłości w 2016 roku na tym turnieju dotarła do finału, przegrywając z Carla S.N.

Jej dzisiejszą przeciwiczką będzie Teichmann- zawodniczka pochodząca z Szwajcarii. 22-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 68 miejsce. W tym roku Jil na swoim koncie ma pięć wygranych i cztery porażki. W osttanim turnieju w Dubai Teichmann nie zdołała przejść przez kwalifikację przegrywając z Martincova. W Doha także w/w tenisistka żeby awansować do turnieju głównego musiała przejść przez kwalifikację. Najpierw pokonała Gasparyan a następnie Cepelova.

To spotkanie ma tylko jedną faworytkę i jest nią według mnie Ostapenko, która swoimi umiejtnściami znacznie przewyższa swoją rywalkę.

Ostapenko – Teichmann Typ:1 Kurs: 1.57 Bukmacher: Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button