Typy tenisowe na 29 września. Dwa spotkania kobiet w turnieju rozgrywanym w Pekinie.

Na dzisiaj oddzielnie opiszę pojedynki mężczyzn i kobiet. Na pierwszy rzut idzie płeć piękna i turniej rozgrywany w Pekinie. Tam na kortach zmierzą się ze sobą najpierw Alexandrova z Pera a potem przewidziany jest mecz Wang z Tomljanovic.

Alexandrova – Pera

Alexandrova to zawodniczka pochodząca z Rosji. 24-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 39 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 30 wygranych i 24 porażki. Na kortach twardych natomiast ma 14 wygranych i 11 porażek. Na swoim koncie w całej karierze ma 15 rozegranych finałów w turniejach rangi ITF z czego siedem wygrała. W zawodach najwyżeszj rangi WTA Tour zdobyła dwa tytuły w Limoges. W tym roku jej najlepsze wyniki to dwa razy półfinał, najpierw w Budapeszcie a ostatnio w Seoul. Na kortach twardych zawodniczka radzi sobie dobrze i dzisiaj ma szansę awansować do kolejnej rundy w turnieju rozgrywanym w Chinach.

Jej przeciwniczkę będzie Pera – tenisistka pochodząca z USA. 24-letnia zawodniczka w rankingu zajmuje 81 miejsce. jej bilans w tym roku patrząc na wszystkie nawierzchnie to 37 wygranych i 24 porażki. Natomiast na kortach twardych ma 13 wygranych i tyle samo porażek. Jej najlepszym osiągnięciem w tym toku było wygranie turnieju rangi ITF w Trnava. Bernarda patrząc na jej grę na twardych kortach w tym sezonie w turniejach rangi WTA Tour kiepsko wygląda. Przeważnie jej spotkania kończyły się na 1,2 rundzie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką według mnie jest w dniu dzisiejszym Rosjanka, która mimo takiego samego wieku ma większe umiejętności i jest bardziej ograna na tego typu turniejach.

Alexandrova – Pera Typ: 1 Kurs: 1.70 Bukmacher: Fortuna

Wang – Tomljanovic

Wang – tenisistka pochodząca z Chin. Zawodniczka ma 27 lat i zajmuje 16 miejsce w światowym rankingu kobiet. W tym roku jej bilans to 23 wygrane i 18 porażek. Na kortach twardych ma natomiast 16 wygranych i 10 porażek. W 2018 roku w Pekinie dotarła aż do półfinału rozgrywek. W tym roku jej najlepszym rezultatem był ćwierćfinał na US Open, gdzie przegrała dopiero z Serena W.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Tomljanovic – tenisistka pochodząca z Australii. 26-letnia zawodniczka na dzień dzisiejszy w WTA zajmuje 49 lokatę. W tym roku Ajla ma na swoim koncie 29 zwycięstw i 26 porażek. Na kortach twardych jej bilans to 18-15. Australijka nigdy nie osiągnęła tutaj dobrego wyniku. Do tej pory grała tutaj trzykrotnie i zawsze odpadała w kwalifikacjach.

Tutaj spodziewam się wygranej jednej z gospody tego turnieju. W tym pojedynku Wang nie powinna mieć żadnych problemów ze swoją rywalką.

Wang – Tomljanovic Typ: 1 Kurs: 1.52 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button