Typy tenisowe na dzień 02.04.2019r. Turniej kobiet w Charleston i Monterrery.

Na dzisiaj zaproponuję trzy spotkania wśród kobiet. W turnieju w Charleston Bonaventure zmierzy się z Davis i Kozlova podejmie Pliskova. Natomiast w Monterrey Mladenovic podejmie Haddad Maia.

Bonaventure – Davis

Ysaline w rozgrywkach zawodowych zadebiutowała w czerwcu 2009 roku, biorąc udział w kwalifikacjach do turnieju rangi ITF. Pierwsze sukcesy odniosła trzy lata później, wygrywając turniej w Meppel. Dwukrotnie wygrywała turnieje deblowe rangi WTA Tour. W tym roku na swoim koncie ma 17 zwycięstw i 7 porażek. Ostatnio rozegrała dobry turniej w Indian Wells odpadając w 3 rundzie z Pliskova. W przeszłości zawodniczka notowała bardzo dobre wyniki na Clayu.

Przeciwniczką młodej Bonaventure będzie Davis. Lauren jest o rok starsza od swojej rywalki. Jej największym sukcesem jeżeli chodzi o grę pojedynczą to wygrany turniej w Auckland z 2017 roku. W tym roku bilans amerykańskiej zawodniczki to 7-6. Lauren nie lubi i nie potrafi grać na „ziemi” o czym świadczą jej wyniki patrząc na lata wstecz. Po drugie tenisistka ma jakieś problemy z kolanem i możliwy może być krecz w trakcie spotkania.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bonaventure – Davis Typ: Davis Kurs: 1.86 Bukmacher: Forbet

Kozlova – Pliskova

Kozlova to tenisistka pochodząca z Ukrainy mająca 25 lat. Swoje pierwsze turniejowe zwycięstwo,zdobyła w turnieju w grze podwójnej ze Svitolina.
W sumie na swoim koncie ma pięć wygranych turniejów singlowych i trzynaście deblowych rangi ITF. W tym roku jej bilans to 13 wygranych i 11 porażek. Kateryna lubi grać na mączce o czym świadczą jej wyniki w ubiegłych latach. Tutaj w turnieju kwalifikacyjnym pokonała najpierw Jebawy a potem Melichar nie oddając ani jednego seta. W skrócie przejechała się po swoich rywalkach niczym walec.

Jej przeciwniczką w 1 rundzie będzie Pliskova- tenisistka pochodząca z Czech. Ten rok na pewno nie należy do udanych jeżeli chodzi o wyniki osiągane na kortach. Bilans ujemny 8-10 nie napawa optymizmem na kolejne spotkania. Dla Kristyna będzie to pierwszy mecz na tej nawierzchni z bardzo utalentowaną młodą zawodniczką,która już obyła się z kortami na tym turnieju. Faworytem według mnie do zwycięstwa jest Kozlova.

Kozlova – Pliskova Typ: Kozlova Kurs: 1.70 Bukmacher: Forbet

Mladenovic – Haddad Maia

Mladenovic to francuska tenisistka pochodzenia serbskiego – mistrzyni Wimbledonu i Australian Open w grze podwójnej. O ile osiąga znakomite wyniki deblowe to już w grze pojedynczej nie jest tak różowo. Dotychczas dwa wygrane turnieje w 2012 i 2017 roku na hali. W tym roku tragiczna forma francuskiej zawodniczki jeżeli chodzi o singlowe występy. Tylko 3 wygrane i 8 porażek.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Haddad Maia – tenisistka pochodząca z Brazylii mająca 22 lata. Maia to finalistka juniorskich French Open w grze podwójnej. Jest to młoda bardzo utalentowana zawodniczka,która już teraz reprezentuje swój kraj w Pucharze Davisa. W tym roku bardzo dobra forma brazylijskiej tenisistki o czym świadczy bilans 16-7. Jak większość zawodników-zawodniczek pochodzących z ciepłych krajów Maia lubi i bardzo dobrze czuje się na mączce. W turnieju w Monterrey musiała przebrnąć przez kwalifikacje. Tam bardzo łatwo pokonała trzy zawodniczki nie tracąc ani jednego seta.

W spotkaniu z Mladenovic to ona jest faworytką bez dwóch zdań i mam nadzieję,że zagra na swoim poziomie a wtedy nie ma się co martwić jeżeli chodzi o wynik końcowy.

Mladenovic – Haddad Maia Typ: Haddad Maia Kurs: 1.70 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button