Typy tenisowe na dzień 14.06.2019r. Turnieje w Stuttgarcie i Nottingham.

35

Na dzisiaj do zaproponowania mam trzy propozycję ze światowego tenisa. Wśród panów Raonic zmierzy się z Fucsovics, natomiast u pań Sakkari podejmie Brady.

Raonic – Fucsovics

Raonic to zawodnik pochodzący z Kanady. Milos ma 28 lat i aktualnie zajmuje 18-ste miejsce w rankingu ATP. W tym roku na swoim koncie ma 13 wygranych i sześć porażek. Jego wielkim atutem jest serwis, który jest na znakomitym poziomie. Do tego Milos gra twardo i zdecydowanie. Na trawie lubi u umie grać. Są to szybkie korty, gdzie pierwsze podanie ma ogromne znaczenie. Na tym turnieju pokonał już Popyrin i Tsonge.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Fucsovics – zawodnik pochodzący z Węgier. Marton jest rok młodszy od Raonica. W tym roku na jego koncie jest 17 wygranych i 15 porażek. Na trawie na kilka ostatnich sezonów miał tylko jeden bardzo dobry a było to dawno bo w 2013 roku. W tym roku na dzień dzisiejszy jego bilans to dwie wygrane.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) + gra bez podatku – www.betfan.pl

Spodziewam się zwycięstwa Raonica, który jest znacznie lepszym zawodnikiem niżeli Fucsovics.

Raonic – Fucsovics Typ: Raonic Kurs: 1.47 Bukmacher: Totolotek

Sakkari – Brady

Sakkari to młoda 23-letnia zawodniczka pochodząca z Grecji. Na swoim koncie w tym roku ma 24 wygrane spotkania i 13 porażek. Na kortach trawiastych potrafi i lubi grać co pokazała między innymi w 2016 i 2017 roku. Tutaj w turnieju w Nottingham pokonała Jorovic i Watson bez straty seta. Greczynka ma bardzo dobry serwis co pokazała w dwóch spotkaniach zdobywając łącznie 14 asów.

Brady natomiast to tenisistka pochodząca z USA. Jest o rok starsza od swojej dzisiejszej rywalki. Na swoim koncie w tym roku ma 22 zwycięstwa i 13 porażek. Na trawie rozegrała aktualnie trzy spotkania z czego dwa zakończyły się jej wygranymi. Na tym turnieju pokonała Zhang oraz Sorribes T.

Dla mnie Sakkari to lepsza zawodniczka jeżeli chodzi o grę na kortach trawiastych i to ją widzę w kolejnej rundzie.

Sakkari – Brady Typ: Sakkari Kurs: 1.58 Bukmacher: Fortuna