Typy tenisowe na dzień 14 Maja. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na dzisiejszy wieczór do zaproponowania mam trzy pojedynki zarówno wśród pań jak i panów w ramach spotkań towarzyskich. W bezpośrednich starciach spotkają się ze sobą: King kontra Blumberg, Nefedova kontra Elie, Udvardy kontra Partaud.

King – Blumberg

King to zawodnik pochodzący z USA. 29-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu światowym ATP zajmuje 284 miejsce. Amerykanin głównie gra w turniejach rangi Challenger. Na swoim koncie ma jeden zwycięski turniej Challenger oraz pięć ITF. W tym 2020 roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to sześć wygranych i siedem porażek. Jego ostatnie występy miały miejsce w marcu, gdzie w turnieju w Monterrey doszedł do ćwierćfinału przegrywając z Vukic.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie Blumberg – tenisista pochodzący również z USA. 22-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 1677 miejsce. Młody Ameryaknin jest zawodnikiem praworęcznym. W 2019 roku bilans wszystkich spotkań Williama to tylko dwie wygrane i trzy porażki. W tym roku Blumberg nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest w mojej opinii King, który nie powinien mieć żądnych problemów z pokonaniem amatorskiego zawodnika.

King – Blumberg Typ:1 Kurs: 1.58 Bukmacher: Lvbet

Nefedova – Elie

Nefedova to zawodniczka pochodząca z USA. Młoda 21-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 550 miejsce. Anastasia to zawodniczka praworęczna. W tym roku zanotowała piętnaście wygranych i jedenaście porażek. Ulubiona nawierzchnią w/w zawodniczki jest mączka na której gra naprawdę dobrze. W maju tego roku podczas epidemii Nefedova zdołała rozegrać cztery pojedynki z których tylko jeden zdołała wygrać. Zwycięstwo odniosła przeciwko Udvardy, natomiast porażki doznała w spotkaniach z: Melichar, Sysoeva i Di Lorenzo.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Elie – zawodniczka pochodząca z USA. Doświadczona już 33-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 391 miejsce. Jennifer jest zawodniczką praworęczną. W tym roku Elie jest w fatalnej dyspozycji co odzwierciedlają osiągane przez nią wyniki. Na siedemnaście spotkań zdołała wygrać tylko trzy, natomiast reszta to same porażki. W turniejach towarzyskich z powodu epidemii w całym miesiącu maju do tej pory rozegrała osiem spotkań z czego wszystkie zakończyły się jej porażką.

Patrząc na formę obu zawodniczek uważam, że to Nefedova jest tutaj faworytką. Młoda zawodniczka nie tak dawno ograła Udvardy z którą Elie przegrała. Czy Jennifer zdoła przerwać okropna passę porażek? Osobiście myślę, że nie.

Nefedova – Elie Typ: 1 Kurs: 1.89 Bukmacher: Lvbet

Udvardy – Partaud

Udvardy to zawodniczka pochodząca z Węgier. 21-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 358 miejsce. Panna to zawodniczka praworęczna mająca 170 cm wzrostu. W całej swojej dotychczasowej karierze młoda zawodniczka zdobyła cztery turnieje rangi ITF w grze pojedynczej. Jej ulubioną nawierzchnią jest mączka. W tym roku bilans spotkań ze wszystkich nawierzchni to trzynaście wygranych i siedem porażek. W maju tego roku podczas towarzyskich spotkań rozegrała osiem meczy z których zdołała wygrać aż sześć.

Jej przeciwniczką będzie Partaud – tenisistka pochodząca z Francji. 25-letnia zawodniczka w rankingu WTA zajmuje 488 miejsce. Marine jest zawodniczką praworęczną. W tym roku bilans wszystkich spotkań to osiem wygranych i pięć porażek. W maju tego roku w ramach spotkań towarzyskich zdołała rozegrać tylko dwa spotkania. W pierwszym doznała porażki przeciwko Dabrowski, natomiast już w kolejnym wygrała z Baptiste 2-0.

Myślę, że w tym pojedynku Francuzkę stać na wygranie chociażby jednego seta.

Udvardy – Partaud Typ: Partaud wygra seta Kurs: 1.75 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button