Typy tenisowe na dzień 15 grudnia.

Na wtorek do zaproponowania mam cztery spotkania tenisowe wśród kobiet. Pierwszy idzie pod lupę turniej rozgrywany w Antalya, gdzie w bezpośrednim starciu zmierzą się Hanatani oraz Wildgruber. Następnie przeniesiemy się do Monastir, gdzie Falkowska podejmie Hermann. Ostatnie zawody to Selva Gardena. We Włoskim mieście dojdzie do dwóch pojedynków. Pierwszy z nich to starcie pomiędzy Caregaro a De Vroome oraz Lukas kontra Gerlach.

Hanatani – Wildgruber

Jest to bezpośrednie starcie pomiędzy Hanatani a Wildgruber w turnieju rozgrywanym we Tureckim mieście Antalya. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 9:30 rano.

Hanatani to zawodniczka pochodząca z Japonii. 25-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 364 miejsce. Praworęczna zawodniczka w tym sezonie ma bilans 8-11. Na kortach ziemnych rozegrała dziewięć spotkań z czego wygrała cztery. Praktycznie od początku bieżącego roku Japonka w każdym z rozegranych turniejów przechodziła pierwszą rundę. W ostatnich zawodach rozgrywanych również w Turcji w pierwszej rundzie pokonała znakomitą Andreev. W tym pojedynku będzie niewątpliwie wielką faworytką.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jej przeciwniczką będzie Wildgruber – zawodniczka pochodząca z Niemiec. Znacznie młodsza od swojej rywalki bowiem różnica wieku wynosi aż 7 lat. Również praworęczna zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje dopiero 831 miejsce. W tym sezonie jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 19 wygranych i 15 porażek. Wszystkie pojedynki rozegrała na clayu. W tym roku grywała tylko w Turcji, Włoszech oraz Grecji. Jej najlepszy wynik to półfinał. W ostatnich zawodach nie zdołała przejść kwalifikacji odpadając w drugiej rundzie.

Patrząc na obie zawodniczki uważam, że doświadczona Japonka jest tutaj wyraźną faworytką. Niemka wygrywała swoje mecze głównie z o wiele słabszymi od siebie zawodniczkami. Natomiast Japonka mimo, że to jest dla niej kiepski sezon pokazywała naprawdę dobry tenis np. przeciwko Andeev.

Hanatani – Wildgruber Typ: 1 Kurs: 1.46 Bukmacher: Fortuna

Hermann – Falkowska

Kolejnym turniejem będzie Monastir w Tunezji. Pojedynek pomiędzy Hermann a Falkowska zaplanowany jest na godzinę 11:30. Faworytką według mnie jest Polka.

Hermann to Niemiecka tenisistka, która ma 19 lat i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA Sina zajmuje 485 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 23 wygrane i 10 porażek. na kortach twardych rozegranych ma 18 spotkań z których 12 wygrała. W ostatnim turnieju w Tunezji zdołała wygrać tylko jedno spotkanie.

Jej przeciwniczką będzie Falkowska – zawodniczka pochodząca z Polski. Weronika ma 20 lat i w rankingu WTA zajmuje 774 miejsce. Praworęczna tenisistka w tym roku ma bilans 29 wygranych i 16 porażek. Podobnie jak jej rywalka najwięcej swoich spotkań rozgrywa na kortach twardych z wynikiem 18-8. Weronika w Monastir zdołała dotrzeć do 1/16 przegrywając tam z Hermann, która później wyeliminowała także Robbe. Na tym turnieju Polka ponownie spotyka się z Niemką i tym razem mam nadzieję, że wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko.

h2h:

Falkowska – Herman 0-1

Hermann – Falkowska Typ:2 Kurs: 2.11 Bukmacher: Betclic

Caregaro – De Vroome

Ostatnim turniejem będzie ITF we Włoskim mieście Selva Gardena. W pierwszym starciu zmierzą się Caregaro oraz De Vroome. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 9:00.

Caregaro to zawodniczka pochodząca z Włoch. 28-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 302 miejsce. Praworęczna Martina w tym roku ze wszystkich spotkań ma bilans zaledwie trzech wygranych i ośmiu porażek. Od początku bieżącego sezonu Włoszka jest w fatalnej dyspozycji co łatwo przedstawiają wyniki. Na kortach twardych zanotowała zaledwie jedno zwycięstwo i było to w marcu.

Jej przeciwniczką będzie De Vroome – zawodniczka pochodząca z Niderlandów. 24-letnia tenisistka ma 170 cm wzrostu. W rankingu WTA zajmuje 197 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 7 wygranych i 13 porażek. Indy także nie może zaliczyć tego sezonu do udanych jednakże patrząc na jej grę na kortach twardych radzi sobie o wiele lepiej niż jej rywalka.

Patrząc na obie zawodniczki przez pryzmat całego sezonu uważam, że De Vromme jest lepszą zawodniczką szczególnie na kortach twardych.

Caregaro – De Vroome Typ: 2 Kurs: 1.51 Bukmacher: PZBUK

Lukas – Gerlach

Ostatnim pojedynkiem na wtorek w turnieju rozgrywanym w Selva Gardena będzie bezpośredni pojedynek pomiędzy Lukas a Gerlach. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 13:00.

Lukas to zawodniczka pochodząca z Chorwacji. 25-letnia praworęczna tenisistka w rankingu WTA zajmuje 260 miejsce. W tym sezonie jej bilans ze wszystkich spotkań to 17 wygranych i 12 porażek. Na kortach twardych Tena gra znakomicie wygrywając 9 spotkań i doznając dwóch porażek. Ostatnio Chorwatka jest w znakomitej formie wygrywając praktycznie mecz za meczem.

Jej przeciwniczką będzie Gerlach – zawodniczka pochodząca z Niemiec. 22-letnia tenisistka ma 175 cm wzrostu i jest praworęczna. W rankingu WTA zajmuje 245 miejsce. W tym roku jej bilans to 16 wygranych i 12 porażek. Na kortach twardych rozegrała siedem spotkań z czego zdołała wygrać tylko trzy. W swoim ostatnim turnieju rozegranym w Niemczech wygrała tylko jedno spotkanie.

Patrząc na to w jakiej formie w ostatnim czasie są obie zawodniczki uważam, że to Lukas jest tutaj faworytką tym bardziej, że o niebo lepiej spisuje się na kortach twardych niż jej przeciwniczka.

Lukas – Gerlach Typ: 1 Kurs: 1.59 Bukmacher: Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button