Typy Tenisowe na dzień 18 grudnia.

Na jutrzejszy dzień tj. piątek do zaproponowania mam cztery spotkania z turniejów rangi ITF. Pierwszy z nich to zawody odbywające się w Tureckim mieście Antalya. W spotkaniach mężczyzn zagrają Nedelko kontra Lingua. Drugim turniejem będzie Tureckie Monastir, gdzie dojdzie do trzech konfrontacji. Wśród panów zmierzą się: Erler kontra Dubrivnyy oraz Mansouri kontra Descotte. U kobiet Kubka podejmie Monnet.

Nedelko – Lingua Lavallen

Mecz bezpośredni pomiędzy Nedelko a Lingua Lavallen, który zostanie rozegrany w ramach ćwierćfinału turnieju odbywającego się w Tureckim mieście Antalya. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 11:30.

Nedelko to zawodnik pochodzący z Rosji. Doświadczony już 34-letni tenisista mierzy 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Ivan zajmuje 346 miejsce. Jego bilans w tym kończącym się już sezonie to 57 wgranych i 49 porażek. 99% wszystkich spotkań rozegrał na swojej ulubionej nawierzchni tj. clayu. Na tych zawodach w pierwszej rundzie pokonał Ilkel a w kolejnej odprawił Fayziev.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem w walce o półfinał będzie Lingua Lavallen – zawodnik pochodzący z Argentyny. Inne pokolenie w stosunku do rywala bowiem Alejo ma zaledwie 19 lat a już radzi sobie na kortach naprawdę bardzo dobrze z wielką nadzieją na dalszą karierę. Aktualnie Lorenzo zajmuje dopiero 839 miejsc w rankingu. Dobrze wyszkolony technicznie leworęczny gracz w tym roku ma bilans 17 wygranych i o9 porażek. Na tych zawodach idzie jak burza i to dosłownie. W pierwszej rundzie rozgromił Cranevale oddając rywalowi zaledwie dwa gemy. W kolejnej fazie rozgrywek poszedł za ciosem i po raz drugi rozłożył na łopatki rywala oddając tylko 4 gemy.

W tym pojedynku zagra młody utalentowany pełny werwy i dynamiki Argentyńczyk kontra doświadczony i powoli udający się na emeryturę Nedelko. Idę zdecydowanie w stronę Argentyńczyka, który jak tylko utrzyma poziom z pierwszych dwóch rund to o wynik jestem spokojny.

Nedelko – Lingua Lavallen Typ:2

Dubrivnyy – Erler

Kolejne spotkanie to bezpośredni mecz pomiędzy Dubrivnyy a Erler, które zostanie rozegrane w turnieju ITF odbywającym się w Monastir. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Dubrivnyy to zawodnik pochodzący z Rosji. 21-letni tenisista mierzy 183 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 444 miejsce. W tym sezonie jego bilans ze wszystkich spotkań to 17 wygranych i 15 porażek. Na kortach twardych ma 20 zwycięstw i 10 porażek. W grudniu Artem pokazuje się z naprawdę świetnej strony. Zawodnik do tego turnieju przyjechał po zwycięstwie turniejowym, gdzie przegrał zaledwie jednego seta. Tutaj widać pragnie dalszych sukcesów a jego forma wciąż jest znakomita. W pierwszej rundzie odprawił Prechtel a w następnej Pourroy.

Jego przeciwnikiem będzie Erler – zawodnik pochodzący z Austrii. 23-letni wysoki zawodnik mierzący 193 cm wzrostu w rankingu zajmuje 496 miejsce. Praworęczny tenisista w tym roku ma bilans 31 wygranych i 28 porażek. W przeciwieństwie do swojego rywala Alexander nie jest w zbyt dobrej dyspozycji. W listopadzie i do połowy grudnia przegrał cztery mecze z rzędu w większości przeciwko dużo słabszym zawodnikom. Na tym turniej trochę się przebudził ale ciągle nie jest to dobry tenis. W dwóch pierwszych rundach pokonał Tabacco oraz O’ Hoisin.

W tym starciu obu panów uważam, że faworytem do awansu do kolejnej rundy jest bezprecedensowo Rosjanin, który znajduje się w o wiele wyższej formie niż jego przeciwnik.

Dubrivnyy – Erler Typ:1 Kurs: 1.36 Bukmacher: Fortuna

Mansouri – Descotte

Mansouri – zawodnik pochodzący z Tunezji. 25-letni tenisista ma 193 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Skander zajmuje 387 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 29 wygranych i 25 porażek. Od 28 października bieżącego roku Skander znajduje się w znakomitej formie co potwierdzają jego wyniki. Na tym turnieju przeszedł już dwie rundy eliminując Moraing i Sinclair. Jako gospodarz tych zawodów i główny faworyt do wygrania całego turnieju ma na pewno dodatkowa motywację. W tym turnieju rozstawiony jest z numerem 1.

Jego przeciwnikiem będzie Descotte – zawodnik pochodzący z Argentyny. 26-letni tenisista mierzy 191 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 567 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to 34 zwycięstwa i 19 porażek. Na kortach twardych ma bilans 26-16. Jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. W pierwszych dwóch rundach pokonał bez żadnych problemów Rosenkranz oraz Liutarevich nie oddając rywalom ani jednego seta.

Obaj panowie spotkali się już jeden raz w tym roku i wówczas zwycięsko z tej potyczki wyszedł Descotte, który pokonał Mansouri 2-0. Mecz był bardzo równy a w jednym secie musiał decydować tb.

Tutaj zaufam gospodarzowi turnieju, który powinien wziąć rewanż za ostatnią porażkę i wygrać ten pojedynek. Widzę value w tym kursie.

Mansouri – Descotte Typ:1 Kurs: 1.73 Bukmacher: Fortuna

Kubka – Monnet

Osttanim pojedynkiem jaki opiszę na piątek będzie bezpośrednia konfrontacja pomiędzy Kubka a Monnet. Mecz zostanie rozegrany w rama turnieju ITF kobiet w Tureckim mieście Monastir. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 9:30.

Kubka to tenisistka pochodząca z Polski. 19-letnia zawodniczka w rankingu WTA zajmuje odległe 773 miejsce.W tym sezonie Martyna ze wszystkich rozegranych spotkań od początku roku ma bilans 33 wygranych i 19 porażek. Na kortach twardych wygrała 17 razy a w 12 doznała porażki. Na tych zawodach w dwóch pierwszych rundach wyeliminowała Jocovic oraz Mansouri. Obie rywalki były znacznie gorsze pod od Polki a kursy wystawiane na Martynę nie były wyższe niż 1.25.

Jej przeciwniczka w walce o półfinał turnieju w Turcji będzie Monnet – zawodniczka pochodząca z Francji. 19-letnia młoda, utalentowana tenisistka w rankingu WTA zajmuje 427 miejsce. Ten rok dla Carole należy do bardzo udanych. Francuska zanotowała aż 58 zwycięstw i 21 porażek. Na kortach twardych ma bilans 55-19. Praktycznie od listopada bieżącego roku Monnet gra rewelacyjnie co potwierdzają osiągane przez nią wyniki. Jeden wygrany turniej, jeden finał i jeden półfinał to tylko rezultaty z trzech ostatnich zawodów. Na tym turnieju pokonała Villet oraz Jablonovska. W obu spotkaniach rozgromiła swoje rywalki nie oddając ani jednego seta. W pierwszej rundzie oddała tylko jednego gema a w kolejnej cztery.

Patrząc na obecne umiejętności i formę w jakiej znajdują się obie zawodniczki twierdzę, że powinien być to spacerek dla młodej Monnet. Sport nie raz weryfikował takie spotkania i mam nadzieję, że odbędzie się tutaj bez żadnych niespodzianek.

Monnet – Kubka Typ:1 ( 2-0) Kurs: 1.69 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button