Typy tenisowe na dzień 19.06.2019 roku.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań zarówno wśród panów jak i pań.

Herbert – Stakhovsky

Herbert to tenisista pochodzący z Francji. Zawodnik ma 28 lat i w rankingu światowym ATP zajmuje 43 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 21 wygranych i 14 porażek. Na kortach twardych lubi grać i zazwyczaj osiąga tutaj dobre wyniki. W tym roku ma dwie wygrane i jedną porażkę. W pierwszej rundzie pokonał Monfils 2-0 po dobrym spotkaniu.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Stakhovsky – tenisista pochodzący z Ukrainy. Sergiy to doświadczony już zawodnik mający 33 lata. W rankingu zajmuje 123 miejsce. W tym sezonie 23 wygrane i 21 porażek. Ukrainiec zawsze lubił korty trawiaste i to chyba na nich grało mu się najlepiej. W tym roku cztery wygrane i dwie porażki. W turnieju w Halle musiał przebrnąć przez kwalifikacje i pokonywał takich zawodników jak: Gulbis, Bachinger i Molleker.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Uważam, że Herbert jest o wiele wszechstronniejszym zawodnikiem i po pokonaniu Monfils to właśnie on jest faworytem.

Herbert – Stakhovsky Typ: 1 Kurs: 1.37 Bukmacher: STS

V. Williams – Sasnovich

Sasnovich to zawodniczka pochodząca z Białorusi. W rankingu światowym zajmuje 36 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 14 wygranych i 10 porażek. Na kortach trawiastych zaczęła grać dopiero od 2014 roku i bez rewelacji. Spotkanie z Amerykanką będzie jej pierwszym pojedynkiem w tym roku na w/w nawierzchni.

Z drugiej strony mam zawodniczkę której chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Venus ma już 39 lat i ciągle podejmuje walkę na kortach. Jest to niezwykle utytułowana zawodniczka. W tym roku na swoim koncie ma 12 wygranych i 6 porażek. Dla niej także będzie to pierwszy pojedynek na kortach trawiastych. W przeszłości notowała znakomite wyniki na trawie nie przegrywając nawet ani jednego spotkania w całym roku.

Mimo wieku dzisiaj stawiam na tą zawodniczkę, która jak tylko nie będzie popełniać prostych błędów to wygra.

Williams – Sasnovich Typ: 1 Kurs: 1.47 Bukmacher: STS

Konta – Ostapenko

Konta to zawodniczka pochodzą z Wielkiej Brytanii. Ma 28 lat i zajmuje 18 miejsce w światowym rankingu kobiet. W/w tenisistka stworzona jest do kortów twardych i szybkich. Według mnie ma jeden z najlepszych serwisów kobiet i naprawdę trudno ją złamać. W tym sezonie na swoim koncie ma 30 wygranych i 10 porażek. Turniej na trawie będzie jej pierwszym w tym roku. W przeszłości w tych właśnie zawodach grała sześć razy. Jeden raz tylko pożegnała się w pierwszej rundzie. Zgodnie z moimi przewidywaniami pokonała w pierwszej rundzie turnieju Kontaveit 2-0.

Jej przeciwniczkę w kolejnej fazie rozgrywek będzie Ostapenko – tenisistka pochodząca z Łotwy. Fatalny sezon póki co dla tej młodej zawodniczki. Tylko 8 wygranych i 16 porażek w całym roku. To cień zawodniczki z ubiegłego roku. W pierwszej rundzie pokonała Świątek 2-0.

Konta na dzień dzisiejszy jest o wiele mocniejszą zawodniczką niż Ostapenko i to właśnie ją typuje do wygrania tego pojedynku.

Konta – Ostapenko Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Totolotek

Pliskova Kr. – Pliskova Ka.

Karolina Pliskova to numer trzy w światowym rankingu kobiet. Czeszka ma 27 lat. W tym sezonie jest w bardzo dobrej formie. Wygrała aż 30 spotkań i tylko w 9-ciu doznała porażki. Karolina ma bardzo mocny i niezwykle trudny serwis. Jest to jedna z najlepiej serwujących kobiet na świecie. Podobnie jak Konta lubi korty twarde i szybki i to na nich jest w stanie pokazywać swoje walory i umiejętności tenisowe. W 2015 roku doszła tutaj do finału. W pierwszej rundzie bardzo łatwo rozprawiła się z Buzarnescu 2-0.

Jej rywalką będzie siostra Kristyna. W tym sezonie na swoim koncie Czeszka ma 21 wygranych i 18 porażek. Do turnieju głównego w Birmingham musiała przejść przez kwalifikacje. Pokonała tam takie zawodniczki jak: Zhuk, Pegula i Bouzkova. W pierwszej rundzie pokonała Tomova.

Karolina jest o wiele lepszą zawodniczką od swojej siostry i to ona powinna dzisiaj wyjść zwycięsko z tej konfrontacji.

Ka. Pliskova – Kr. Pliskova Typ: 1 Kurs: 1.30 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button