Typy tenisowe na dzień 2.07.2019r. Spotkania mężczyzn – turniej Wimbledon.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań wśród panów w Wielkim Szlemie rozgrywanym w Anglii. Schwartzman – Ebden, Norrie – Istomin i Fritz – Berdych.


Schwartzman – Ebden

Diego to zawodnik pochodzący z Argentyny, który zajmuje 24 miejsce w rankingu światowym ATP. W tym roku na swoim koncie ma 25 wygranych i 15 porażek. Na trawie rozegrał 6 spotkań, z których cztery zostały wygrane. Chociaż Argentyńczyk nie do końca przepada za tego typu nawierzchnią to jednak w spotkaniu z Ebden jest według mnie faworytem.

Ebden to zawodnik pochodzący z Australii. To doświadczony już tenisista mający 31 lat. W tym roku katastrofalna forma tego zawodnika. Zdołał wygrać tylko 5 spotkań i aż 16 przegrać. Na kortach trawiastych w tym roku rozegrał 6 spotkań z czego dwa zostały wygrane. Forma w/w zawodnika odbiła się na jego miejscu w rankingu. Na dzień dzisiejszy Ebden spadł aż na 95 lokatę w ATP.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zdecydowanym faworytem według mnie w tym spotkaniu pozostaje Argentyńczyk.

Schwartzman -Ebden Typy: Schwartzman wygra Kurs: 1.40 , Schwartzman (-2,5 gema) Kurs: 1.60, Schwartzman ( -3,5 gema) Kurs: 1.75 Bukmacher: Totolotek

Norrie – Istomin

Kolejnym spotkaniem będzie starcie Norrie z Istominem. Cameron to jeden z zawodników „gospodarzy”tego turnieju. W tym roku bilans tego tenisisty to 17 wygranych i tyle samo porażek. Na kortach trawiastych pokonał ostatnio Chardy i walczył jak równy z równym w spotkaniu z Anderson. Jest to wciąż młody i utalentowany zawodnik, który w rankingu ATP zajmuje 55 miejsce.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Istomin- tenisista pochodzący z Uzbekistanu. Denis to doświadczony już zawodnik z 32 wiosnami na koncie. W tym roku fatalna forma w/w zawodnika. Zdołał wygrać tylko 9 spotkań i aż 19 przegrać. Na kortach trawiastych do tej pory w 2019 roku nie zdołał wygrać ani jednego spotkania. Przegrywał między innymi z: Jubb, Rosol i Brown.

Faworytem tego spotkania jest według mnie zawodnik gospodarzy, który będzie grał przed własną publicznością i który jest w o wiele lepszej dyspozycji niż jego starszy przeciwnik.

Norrie – Istomin Typ: Norrie Kurs: 1.58 Bukmacher: Fortuna

Fritz – Berdych

Fritz to zawodnik pochodzący z USA, który można by rzec dopiero zaczyna swoją karierę. Zawodnik ma 21 lat a już zajmuje w rankingu ATP 31 miejsce. W tym roku 27 wygranych meczy i 16 porażek. Na trawie zdołał już rozegrać 8 spotkań z czego aż 6 zostało wygranych. Taylor jest w bardzo dobrej formie, co pokazał chociażby w turnieju w Eastbourne.

Jego przeciwnikiem będzie Berdych – zawodnik pochodzący z Czech. Tomas to doświadczony już 33-letni zawodnik, który ten rok może zaliczyć do bardzo nieudanych. Na swoim koncie w tym roku Berdych ma 12 wygranych i 8 porażek. Na trawie rozegrał dwa spotkania które przegrał. To cień zawodnika chociażby z ubiegłego roku, gdzie na tym turnieju grał w półfinale.

Faworytem do wygrania jest Fritz , który na dzień dzisiejszy jest w bardzo dobrej formie o czym nie można powiedzieć o jego rywalu.

Fritz – Berdych Typ: Fritz Kurs: 1.43 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button