Typy tenisowe na dzień 2 lutego. Spotkania kobiet w Melbourne.

W tej części bliżej przyjrzymy się spotkaniom kobiet w turniejach rozgrywanych w Australii. Pierwsze zawody to Gippsland Trophy. W bezpośrednich pojedynkach zmierzą się: Konta – Pera oraz Kasatkina – Hercog. Drugi turniej to Yarra Valley Classic. Tutaj spotkają się również dwie pary: Podoroska kontra Minnen.

Konta – Pera

Pera – tenisistka pochodząca z USA. 26-letnia zawodniczka w rankingu zajmuje 63 miejsce. Bernarda mierzy 175 cm wzrostu i jest tenisistką leworęczną. Jej bilans w zeszłym roku patrząc na wszystkie nawierzchnie to 14 wygranych i 15 porażek. Ubiegły sezon nie był w najlepszym wykonaniu Pery i tutaj nie będzie faworytką. Rok temu na kortach twardych miała 13 wygranych i 10 porażek. W tym sezonie Amerykanka rozegrała trzy pojedynki z których dwa wygrała. Z w/w spotkań ograła Vekic i Gadecki.

Jej dzisiejszą rywalką będzie Konta – tenisistka pochodząca z Wielkiej Brytanii. 29-letnia doświadczona już zawodniczka mierzy 180 cm wzrostu i jest praworęczna. Jej największymi atutami jest batrdzo dobry i mocny serwis oraz twarda, bezkompromisowa gra w wymianach.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W ubiegłym sezonie bilans Johanny to 9 zwycięstw i 10 porażek. na kortach twardych Johanna uwielbia grać i to na tych nawierzchniach jest najniebezpieczniejsza dla każdej rywalki.

W tym pojedynku uważam, że Konta jest faworytką i aktualnie posiada większe umiejętności niżeli jej przeciwniczka.

Konta – Pera Typ: 1 Kurs: 1.58 Bukmacher: Betclic

Kasatkina – Hercog

Kasatkina- zawodniczka pochodząca z Rosji. 23-letnia tenisistka mierzy 170 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet zajmuje 71 miejsce. W ubiegłym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to osiemnaście wygranych i czternaście porażek. Nowy sezon Rosjanka rozpoczęła od turnieju w Abu Dhabi, gdzie pokonała Muchova. Swoją przygodę zakończyła w 1/16 przegrywając przeciwko Rybakina. Na tych zawodach w pierwszej rundzie spotkała się z Buzamescu. Mecz był bez historii. fatalny występ rywalki doprowadził do pogromu przez Rosjankę 6-1 6-1.

Jej rywalką w drugiej rundzie będzie Hercog – zawodniczka pochodząca ze Słowenii. 30-letnia doświadczona już tenisistka mierzy 185 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet zajmuje 49 miejsce. W ubiegłym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 11 zwycięstw i 10 porażek. Ten sezon rozpoczęła od turnieju w Abu Dhabi, gdzie już w pierwszej rundzie przegrała z Sabalenka. Na tym turnieju pokonała Gasparyan 2-1.

Obie panie spotkają się ze sobą po raz pierwszy w historii. Patrząc na formę obu pań w tym roku uważam, że to Kasatkina jest faworytką szczególnie po tym jak świetnie spisała się w pierwszej rundzie.

Kasatkina – Hercog Typ:1 Kurs: 1.44 Bukmacher: Totolotek

Podoroska – Minnen

Podoroska to zawodniczka pochodząca z Argentyny. Nadia ma 23 lata i 170 cm wzrostu. Argentynka jest tenisistką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 47 miejsce. W ubiegłym roku młoda zawodniczka znajdowała się w znakomitej formie co potwierdziła ogólnym bilansem 45 zwycięstw i 8 porażek. Ten sezon Nadia rozpoczęła od turnieju w Abu Dhabi, gdzie już w pierwszej rundzie musiała uznać wyższość Sorribes. Na tym turnieju odniosła pierwsze w tym roku zwycięstwo pokonując bardzo pewnie Jones.

Jej przeciwniczką będzie Minnen – tenisistka pochodząca z Belgii. Greetje w rankingu kobiet zajmuje 110 miejsce. 23-letnia tenisistka mierzy 175 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Jej bilans w 2020 roku ze wszystkich nawierzchni był na poziomie ujemnym z 13 zwycięstwami i piętnastoma porażkami. Ten rok rozpoczęła od znakomitych występów w kwalifikacjach do Australian Open, gdzie po trzech zwycięstwach zasłużenie wywalczyła kwalifikację pokonując po kolei: Bozovic, Lepchenko i Cepede. Na tym turnieju w pierwszej fazie pokonała Danilovic 2-0.

Obie panie do tej pory spotkały się ze sobą jeden raz i zwycięsko wówczas wyszła Podoroska. Tutaj także uważam, że o wiele bardziej utalentowana Nadia będzie faworytką, Od ostatniego roku Argentynka zrobiła znakomity progres i szybko wskoczyła do pierwszej pięćdziesiątki rankingu kobiet.

Podoroska – Minnen Typ:1 Kurs: 1.50 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button