Typy tenisowe na dzień 21.06.2019 rok. Turnieje tenisowe w Londynie i Birmingham.

Na dzisiaj do zaoferowania mam dwa spotkania. w Londynie zmierzą się ze sobą Tsitsipas i Auger A. Natomiast w Birmingham Martic zagra z Ostapenko.

Tsitsipas – Auger A.

Grek w tym sezonie zagrał w czterech finałach ATP z czego dwa wygrał. W tym roku kalendarzowym bilans młodego zawodnika to 35-15. Na trawie w pierwszym swoim turnieju w tym roku przegrał w Holandii z Jarry dośc niespodziewanie 1-2. Teraz gra w turnieju w Anglii, gdzie pokonał Edmund i Chardy. Póki co Grek nie pokazuje niczego specjalnego na trawie. Męczył się i to niemiłosiernie z Chardy i o wygranej zadecydowały dwa tb.

Jego przeciwnikiem będzie Auger A.- tenisista pochodzący z Kanady. Młody zawodnik pomimo zaledwie 18 lat już zajmuje 21 miejsce w rankingu ATP. W tym roku jest w bardzo dobrej formie a jego bilans na wszystkich nawierzchniach to: 30-15. Na trawie rozegrał już sześć spotkań z czego aż pięć padło jego łupem. Na tym turnieju pokonał |Dimitrova i Kyrgiosa.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Aktaulnie patrząc na zmagania obu panów na trawie uważam, że z dużo lepszej strony pokazuje się Auger i to na niego stawiam.

Tsitsipas – Auger A. Typ: Auger wygra mecz i Auger wygra seta Kursy: 2.36 i 1.49 Bukmacher: Fortuna

Martic – Ostapenko

Ostapenko – tenisistka pochodząca z Łotwy. Fatalny sezon póki co dla tej młodej zawodniczki. Tylko 9 wygranych i 16 porażek w całym roku. To cień zawodniczki z ubiegłego roku. W pierwszej rundzie pokonała Świątek 2-0 i w drugiej Konta 2-0. Powoli widać,że Jelena wraca do swojej najlepszej formy z ubiegłego roku. Na tym turnieju na kortach trawiastych gra bardzo dobrze co pokazała w dwóch pierwszych spotkaniach.

Jej przeciwniczką będzie Martic – tenisistka pochodząca z Chorwacji. Na swoim koncie Petra w tym roku ma 20 wygranych i 8 porażek. W pierwszych dwóch rundach na tym turnieju pokonała Alexandrova i Gasparyan.

Po dwóch spotkaniach w wykonaniu Ostapenko i Martic uważam, że zwycięsko z tej konfrontacji wyjdzie młodsza Jelena, któa tutaj rozgrywa kapitalne zawody.

Ostapenko – Martic Typy: Ostapenko wygra mecz i seta Kursy: 1.97 i 1.37 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button