Typy tenisowe na dzień 23 października. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam cztery pojedynki zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Pierwszy turniej WTA jaki wezmę pod lupę to zawody odbywające się w Ostravie i tam w bezpośrednim starciu Azarenka podejmie Mertens. Następnie przeniesiemy się do panów i turnieju rozgrywanego w Turcji, gdzie w Challenger Gojo zagra z Ofner oraz Jung podejmie Bonzi. Ostatnim pojedynkiem będzie ITF kobiet rozgrywany w USA i tan Frech zagra z Di Lorenzo.

Azarenka – Mertens

Azarenka to zawodniczka pochodząca z Białorusi. Doświadczona już 31-letnia tenisistka ma 180 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 14 miejsce. W tym roku jej bilans spotkań to 16 wygranych i 7 porażek.

Kapitalny turniej rozegrała w Cincinnati Masters, gdzie w każdym spotkaniu wyglądała pod każdym kątem wyśmienicie co zaowocowało zwycięstwem w całym turnieju. Następnie w US Open utrzymała bardzo wysoką formę co zaowocowało dotarciem do wielkiego finału, gdzie po kapitalnej grze przegrała z Osaka 1-2.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Nastepnie przyszły dwa turnieje na kortach ziemnych, gdzie Bialorusinka dotarla do ćwierćfinału w Rzymie i we French Open odpadła już w 2 rundzie. Tutaj powróciła na swoją ulubioną nawierzchnię tzn korty twarde, halowe.w pierwszym pojedynku pokonała Krejcikova 2-1.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Mertens – zawodniczka pochodząca z Belgii. Jest to młoda bardzo utalentowana tenisistka. W ciągu swojej kariery wygrała dwa turnieje singlowe i cztery deblowe rangi WTA Tour. 26 listopada 2018 zajmowała najwyższe miejsce w rankingu singlowym – 12. pozycję, natomiast 22 października 2018, najwyższą lokatę w deblu – 11. miejsce.W światowym rankingu WTA zajmuje 21 miejsce. W tym roku na wszystkich nawierzchniach jej bilans to 30 wygranych i 11 porażek. Na kortach twardych 19-7.

Na tym turnieju Mertens pokonała Anisimova oraz Muchova.

W tym pojedynku uważam, Ze to Azarenka wygra spotkanie i zamelduje się w kolejnej rundzie. Dla tej zawodniczki są to ulubione korty A w tym roku gra na nich wyśmienicie.

Azarenka – Mertens Typ:1 Kurs: 1.75 Bukmacher: Betclic

Gojo – Ofner

Gojo to zawodnik pochodzący z Chorwacji. 22-letni tenisista ma 196 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 245 miejsce. W tym roku na swoim koncie Ma 22 wygrane i 12 porażek. Na tym turnieju swoją przygodę rozpoczął od kwalifikacji Gdzie w dwóch rundach pokonał Aksu oraz Arnaboldi. W pierwszej i drugiej rundzie turnieju głównego odprawił Daniel i Clarke. Praktycznie w każdym z wyżej wymienionych pojedynków Gojo rozegrał trzy setowe ciężkie i długie spotkania.

Ofner natomiast to zawodnik pochodzący z Austrii. 24-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 176 miejsce. Jego bilans w bieżącym roku pod kątem wszystkich spotkań to 29 wygranych i 17 porażek. Na tym turnieju pokonał Ilhan oraz Celikbilek. Każdy mecz rozstrzygal się w 3 setach.

Patrząc na formę obu zawodników grających na tym turnieju uważam że to Borna jest zdecydowanym faworytem do wygrania całego spotkania. Zawodnik znakomicie radzi sobie zarówno w polu serwisowym jak i z gry z głębi kortu.

Ofner- Gojo Typ: 2 Kurs: 1.63 Bukmacher : Totolotek

Jung – Bonzi

Bonzi – tenisista pochodzący z Francji. 24-letni zawodnik ma 185 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 191 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to dwadzieścia osiem zwycięstw i dziewięć porażek . Francuz od początku bieżącego roku znajduje się w kapitalnej formie co potwierdzają jego wyniki.

Na tym turnieju podtrzymuje znakomitą formę ogrywajac Donskoy i Janvier. W obu tych pojedynkach nie dał rywalom najmniejszych szans.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Jung – zawodnik pochodzący z Taipei. Jason ma 31 lat i 180 cm wzrostu. W rankingu ATP zajmuje 128 miejsce. W tym roku bilans wyżej wymienionego tenisisty to 15 wygranych i 14 porażek.

Na tym turnieju Jung pokonał Istomin i Lamasine. Patrząc na grę obu panów tylko pod kątem tego turnieju to uważam, że pod kątem czysto sportowym Jung jest bez szans w meczu przeciwko kapitalnie grającemu Bonzi.

Bonzi- Jung Typ: 1 Kurs: 1.95 Bukmacher: PZBUK

Di Lorenzo- Frech

Jej przeciwniczką będzie Di Lorenzo – zawodniczka pochodząca z USA. 23-letnia tenisistka ma 170 cm wzrostu i jest zawodniczką leworęczną. W rankingu WTA zajmuje 141 miejsce. W 2020 roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 20 wygranych i 15 porażek.

Na tym turnieju pokonała w dwóch pierwszych rundach Sharma i Osorio.

Jej przeciwniczką będzie Frech – młoda zaledwie 22-letnia Polska tenisistka. Magdalena ma 171 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu kobiet aktualnie zajmuje 165 miejsce. Na swoim koncie ma reprezentowanie kraju w Pucharze Federacji oraz jest wielokrotną mistrzynią Polski seniorów. Ponadto w swojej zawodowej karierze zdobyła 3 trofea najniższej rangi ITF w singlu oraz dwa w deblu.

W tym roku na swoim koncie Polka ma 31 zwycięstw i 12 porażek. W przerwie spowodowanej COVID-19 Madzia nie marnowała czasu grając co chwila w różnych turniejach towarzyskich czy pojedynczych spotkaniach. 10 lipca bieżącego roku wygrała Polish National Tour 2 pokonując w finale Kubka 2-0. W następnym zawodach National Championship pokonała w decydującym finałowym starciu Kawa 2-0.

Na tym turnieju rozgrywanym w Macon idzie jak burza eliminujac każdą zawodniczke która stanie jej na drodze. Do tego pojedynku wygrywala z : Loeb, Liu, Tomova i McNally.

Patrząc na grę obu pań zarówno w całym bieżącym roku jak i głównie na tym turnieju to jednoznacznie wskazuje młoda utalentowana Polke do końcowego zwycięstwa. Frech gra tutaj znakomicie i dla mnie jest faworytka do wygrania turnieju.

Frech – Di Lorenzo Typ: 1 Kurs: 1.49 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button