Typy tenisowe na dzień 24 lutego. Spotkania mężczyzn i kobiet w trzech różnych turniejach.

Na środę 24 lutego do zaproponowania mam cztery spotkania zarówno wśród panów jak i pań w trzech różnych turniejach. Pierwszy z nich to ATP w Cordobie, gdzie w bezpośrednim starciu spotkają się Barrios i Kovalik. Następnie przeniesiemy się do Australii, gdzie u kobiet Martic podejmie Gauff. Ostatnim turniejem będzie ITF M15 Antalya. Tam w dwóch spotkaniach Brancaccio podejmie Kodat a Ilhan zagra przeciwko Paz.

Barrios – Kovalik

Spotkanie bezpośrednie pomiędzy Barrios a Kovalik w ramach turnieju rozgrywanego w Cordobie. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 15:00.

Barrios – tenisista pochodzący z Chile. Marcelo ma 23 lata i mierzy 191 cm wzrostu. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 265 miejsce. W bieżącym roku jego bilans wszystkich spotkań to 4 wygrane i 4 porażki. Chilijczyk od początku tego sezonu gra nierówno co świetnie pokazują nam to jego wyniki. W trzech pierwszych turniejach bieżącego roku nie zdołał wygrać ani jednego spotkania. Pierwsze przełamanie przyszło w zawodach rozgrywanych w Chile, gdzie w 1 rundzie wyeliminował Clezar. Na tym turnieju aby móc grać w głównej drabince musiał przebrnąć przez kwalifikacje. W trzech spotkaniach poradził sobie z : Alvarez, Velotti oraz Ugo.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Kovalik – zawodnik pochodzący ze Słowacji. 28- letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 128 miejsce. W ubiegłym roku bilans jego wszystkich spotkań to 18 wygranych i 17 porażek. W tym sezonie na swoim koncie ma sześć zwycięstw i cztery porażki. Mierzący 183 cm wzrostu Jozef jest bardzo dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem. Z dobrej strony pokazał się w turnieju poprzedzającym, gdzie zdołał dotrzeć do ćwierćfinału. Tutaj w pierwszej fazie wyeliminował Galan wygrywając 2-1.

Dla obu panów będzie to pierwsze bezpośrednie starcie. Osobiście upatruję tutaj w roli faworyta o wiele wszechstronniejszego Kovalika.

Kovalik – Barrios Typ: 1 Kurs: 1.59 Bukmacher: Betclic

Martic – Gauff

Kolejnym spotkaniem będzie bezpośrednie starcie kobiet pomiędzy Gauff a Martic. Mecz zostanie rozegrany w ramach turnieju w Adelaide, którego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 4:30.

Martic to zawodniczka pochodząca z Chorwacji. 30-letnia doświadczona już tenisistka ma 181 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA Petra zajmuje bardzo wysokie 21 miejsce. Na swoim koncie w całej karierze Chorwatka ma pięć wygranych turniejów w grze pojedynczej oraz jeden w grze podwójnej. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 4 wygrane i 3 porażki. najlepszym rezultatem w tym sezonie jest póki co ćwierćfinał w turnieju rozgrywanym w Australii. Tutaj na zawodach w Adelaide w pierwszej rundzie pokonała Samsonova 2-1.

Jej przeciwniczką będzie Gauff- młodziutka 16-letnia Amerykanka dopiero co zaczynająca swoją przygodę z tenisem. Wielu ekspertów wskazuje ją jako wielki talent kobiecego tenisa. Na ten moment Cori w rankingu WTA zajmuje 52 miejsce. Amerykanka ma 176 cm wzrostu i jest praworęczna. Na swoim koncie w tym roku ma 6 wygranych i 3 porażki. Sezon rozpoczęła od występów w turnieju w Abu Dhabi, następnie grała w trzech różnych zawodach rozgrywanych w Australii. Aby móc zakwalifikować się do turnieju w Adelaide musiała przejść kwalifikacje w których bardzo pewnie pokonała Jones i Juvan. W pierwszej rundzie turnieju odprawiła Paolini.

Ten mecz pomiędzy obiema paniami będzie pierwszym oficjalnym bezpośrednim pojedynkiem. Dla mnie faworytką jest niezwykle utalentowana Gauff, która znakomicie rozpoczęła ten turniej.

Gauff – Martic Typ: 1 Kurs: 1.56 Bukmacher: Totolotek

Brancaccio – Kodat

Ostatnim turniejem będzie ITF M15 w Tureckim mieście Antalya. Tutaj w bezpośrednich spotkaniach Brancaccio zagra z Kodat a Ilhan podejmie Paz.

Brancaccio to zawodnik pochodzący z Włoch. 23- letni tenisista mierzy 183 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Raul zajmuje 373 miejsce. Od samego początku sezonu Włoch utrzymuje swoją bardzo dobrą dyspozycję wygrywając aż dziewięć spotkań. Jego najlepszymi wynikami w bieżącym roku było ćwierćfinał i półfinał w zawodach rangi ITF rozgrywanych na clayu. To właśnie na tej nawierzchni Raul radzi sobie najlepiej i uzyskuje najepsze wyniki.

Jego przeciwnikiem będzie Kodat – zawodnik pochodzący z USA. Młody, 18-letni tenisista mierzy 178 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 759 miejsce. W tym roku jego bilans wynosi 5-2. Pierwszy turniej rangi ITF padł jego łupem i to w bardzo dobrym stylu. W finale Kodat pokonał Hamou. W następnych dwóch turniejach przyszła natychmiastowa utrata formy i nastąpiły dwie szybkie porażki w pierwszych rundach.

Dla obu panów będzie to pierwsze oficjalne spotkanie. W roli faworyta i to bez dwóch zdań będzie Włoch.

Brancaccio – Kodat Typ: 1 Kurs: 1.39 Bukmacher: Lvbet

Ilhan – Paz

Ostatnim spotkaniem w ramach turnieju rozgrywanego w Antalya będzie mecz pomiędzy Ilhan a Paz. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 8:00.

Ilhan to zawodnik pochodzący z Turcji. 33- letni doświadczony już tenisista mierzy 191 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Marsell zajmuje 579 miejsce. Ten 2021 rok zaczął katastrofalnie od zaledwie jednej wygranej i aż sześciu porażek. Wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki kończył w pierwszych rundach a jeden raz nie zdołał przejść kwalifikacji. Jedynym zwycięstwem jakie zanotował był mecz przeciwko Madaras.

Jego przeciwnikiem będzie Paz – zawodnik pochodzący z Argentyny. 26-letni tenisista mierzy 170 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Juan zajmuje 582 miejsce. W ubiegłym sezonie Juan zanotował 32 wygrane i 27 porażek. W tym roku Pablo rozegrał już dziesięć spotkań z których wygrał siedem. Jego najlepszymi rezultatami w tym sezonie było dotarcie do finału i półfinału w turniejach rangi ITF.

Obaj panowie spotkają się ze sobą pierwszy raz a ja w roli faworyta wypatruje tutaj Paz – który od początku roku pokazuje się z bardzo dobrej strony.

Paz – Ilhan Typ: 1 Kurs: 1.64 Bukmacher: PZBUK

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button