Typy tenisowe na dzień 25 i 26 stycznia. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam cztery spotkania mężczyzn w dwóch różnych turniejach. W pierwszym rozgrywanym w Tureckim Antalya dojdzie do bezpośrednich starć pomiędzy: Kolar – Giustino, Escobedo – Ramanathan, Musetti – Tabilo. W kolejnych zawodach, które zostana rozegrane w we Francuskim Quimper Furness podejmie Marcora.

Pewniaki na mecze tenisowe - 29 listopada (czwartek)

Kolar – Giustino

Pierwszy mecz to bezpośrednie starcie w ramach turnieju rozgrywanego w Antalya, gdzie Kolar podejmie Giustino. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 13:00.

Kolar to zawodnik pochodzący z Czech. 24-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Zdenek zajmuje 224 miejsce. W tym roku bilans wszystkich spotkań w/w gracza to zero wygranych i dwie porażki. Od początku stycznia Czeszki zawodnik zdołał zagrać w dwóch turniejach. Pierwszy miał miejsce w Australii, gdzie już w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej do Szlema przegrał z Barrere. Następnie swoich sił próbował w Istanbule, gdzie równie kiepsko zaprezentował się w pojedynku przeciwko Rinderknech co doprowadziło do jego porażki.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jego przeciwnikiem w pierwszej rundzie będzie Giustino Lorenzo – zawodnik pochodzący z Włoch. 29- letni tenisista ma 180 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Włoch zajmuje 154 miejsce. W tym nowym sezonie Lorenzo zdołał rozegrać już cztery spotkania w których zwyciężył dwukrotnie. Swoich sił próbował w kwalifikacjach do Australian Open, gdzie odpadł w drugiej rundzie doznając porażki z Gojo. Kolejny turniej w wykonaniu w/w zawodnika miał miejsce w Istanbule, gdzie dotarł do 1/16.

Obaj panowie do tej pory spotkali się ze sobą trzy razy i każde spotkania wygrywał Giustino. Dzisiaj mecz zostanie rozegrany na korcie ziemnym, który pasuje obu panom. Patrząc na formę obu panów w tym miesiącu uważam, że to Włoch jest tutaj faworytem.

Kolar – Giustino Typ: 2 Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

Escobedo – Ramanathan

Kolejnym pojedynkiem w Istanbule będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Escobedo a Ramanathan. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na wtorek na godzinę 15:30.

Escobedo to zawodnik pochodzący z USA. 24-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Ernesto zajmuje 199 miejsce. Jego ulubioną nawierzchnią są korty twarde na których gra i osiąga najlepsze wyniki. W tym roku zdołał rozegrać trzy spotkania z których wygrał tylko jedno. Swoich sił próbował w kwalifikacjach do Australian Open, gdzie już w pierwszej rundzie pożegnał się ulegając Borgue. Kolejny turniej z jego udziałem miał miejsce z Tureckim Istanbule, gdzie zdołał pokonać Ito a następnie przegrał z Rosolem.

Jego przeciwnikiem będzie Ramanathan – zawodnik pochodzący z Indii. Ramkumar w rankingu ATP zajmuje 190 miejsce. Wysoki zawodnik mierzący 188 cm wzrostu w tym roku zdołał rozegrać cztery spotkania po których jego bilans to dwie wygrane i dwie porażki. Na sam początku stycznia bieżącego roku odpadł w drugiej rundzie kwalifikacyjnej do Australian Open przegrywając z Wu. Następnie brał udział w Tureckim Istanbule, gdzie również zdołał wygrać tylko jedno spotkanie.

Obaj panowie do tej pory spotkali się ze sobą dwa razy i wszystkie te pojedynki wygrał Escobedo. Tutaj w Tureckim Antalya dojdzie do trzeciej potyczki z której moim zdaniem zwycięsko wyjdzie Escobedo.

Escobedo – Ramanathan Typ:1 Kurs: 1.53 Bukmacher: Fortuna

Musetti – Tabilo

Musetti to zawodnik pochodzący z Włoch. Zaledwie 18-letni tenisista mocno puka już do światowego tenisa. We Włoszech uznawany jest za wielki talent. Lorenzo ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 129 miejsce. W ubiegłym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 33 wygranych i 18 porażek. Ten sezon rozpoczął od kwalifikacji do SAustralian Open, gdzie niespodziewanie odpadł już w pierwszej rundzie doznając porażki przeciwko Van De Zandschulp. Następnie w Istanbule zdołał wygrać jeden mecz z Petrovic i w kolejnej rundzie przegrał przeciwko Bonzi. Na tych zawodach Włoch będzie wreszcie grał na swojej ulubionej nawierzchni clayu, gdzie osiągał swoje najlepsze wyniki.

Jego przeciwnikiem w pierwszej rundzie turnieju w Antalya będzie Tabilo – tenisista pochodzący z Chile. Młody 23-letni zawodnik w rankingu zajmuje 169 miejsce. Alejandro mierzy 188 cm wzrostu i jest tenisistą leworęcznym. W minionym roku Chilijczyk na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie miał bilans 55 wygranych i 20 porażek. Na kortach ziemnych 42 zwycięstwa i 13 porażek. W tym sezonie w/w zawodnik rozegrał dwa pojedynki w których doznał dwóch porażek. W kwalifikacjach do Australian Open pokazał się z najgorszej swojej strony odpadając już w pierwszej rundzie przegrywając z Dellien. Nic w tym nie byłoby złego gdyby Chilijczyk zdołał ugrać więcej gemów a takto przez cały mecz na jego koncie widniał jeden ugrany gem. Kolejnym turniejem w jego wykonaniu był Istambul, gdzie również nie pokazał się z dobrej strony przegrywając z Soeda 3-6, 3-6.

Obaj panowie spotkają się ze sobą pierwszy raz i faworytem według mnie będzie zdecydowanie o wiele lepszy Musetti.

Musetti – Tabilo Typ: 1 ( -2,5 gema) Kurs: 1.47 Bukmacher: Forbet

Furness – Marcora

Ostatnim pojedynkiem jaki opiszę w tej części będzie bezpośredni mecz pomiędzy Furness a Marcora. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 16:00.

Marcora to zawodnik pochodzący z Włoch. Doświadczony już 31-letni zawodnik ma 193 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 180 miejsce. Roberto w ubiegłym sezonie miał bilans 24 wygranych i 19 porażek. Na clayu natomiast 3-6. W tym bieżącym roku rozegrał tylko jedno spotkanie, które było w ramach kwalifikacji do Australian Open. W pierwszej rundzie przegrał z Taberner 0-2. Marcora na tym turnieju w Turcji grał jeden raz i było to w 2015 roku, gdzie dotarł do 1/16.

Jego przeciwnikiem w pierwszej rundzie w Antalya będzie Furness – zawodnik pochodzący z Francji. Młody 22- letni tenisista mierzy 170 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Evan zajmuje 423 miejsce. W tym bieżącym sezonie zdołał rozegrać już dziesięć spotkań. Wszystkie pojedynki były na poziomie ITF w których Furness prezentował się wyśmienicie wygrywając aż dziewięć spotkań i doznając tylko jednej porażki. W całej historii swojej kariery w turnieju w Antalya wystąpił pięć razy i każdy pojedynek był bez historii. Jego najlepszym wynikiem była pierwsza runda turnieju głównego.

Patrząc na doświadczenie obu panów i ich obecne umiejętności uważam, że Marcora jeszcze przewyższa swojego przeciwnika pod każdym względem. Stawiam na doświadczonego Włocha.

Furness – Marcora Typ:2 Kurs: 2.30 Bukmacher: PZBUK

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button