Typy tenisowe na dzień 26 grudnia. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na 26 grudnia do zaproponowania mam cztery spotkania w ramach turniejów rangi ITF. Pierwsze zawody wśród panów rozgrywane są w Tureckim mieście Antalya. Tam w bezpośrednich starciach zmierzą się: Harris kontra Lingua oraz Orlov kontra Kravchenko. Kolejnymi zawodami będzie Monastir, gdzie Uchida zagra przeciwko Pietri. Ostatnim spotkaniem będzie pojedynek kobiet a dokładniej stracie pomiędzy Andreeva a Aksu.

Tenis typy dnia - 4 stycznia (piątek)

Harris – Lingua

Turniej ITF rozgrywany w Tureckim mieście Antalya i bezpośredni mecz pomiędzy Harris a Lingua. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 8:00 czasu polskiego. Jest to półfinał.

Lingua Lavallen – zawodnik pochodzący z Argentyny. Alejo ma zaledwie 19 lat a już radzi sobie na kortach naprawdę bardzo dobrze z wielką nadzieją na dalszą karierę. Aktualnie Lorenzo zajmuje dopiero 791 miejsce w rankingu. Dobrze wyszkolony technicznie leworęczny gracz w tym roku ma bilans 20 wygranych i 10 porażek. Na tych zawodach w pierwszej rundzie wygrał bez żadnych problemów z Formin 2-0 nie dając najmniejszych szans rywalowi. W kolejnej fazie turnieju pokonał Erel i Lazarov.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Harris – zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. 25-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje dopiero 803 miejsce. W tym kończącym się już sezonie Billy ma 55 wygranych i 33 porażki. Najwięcej swoich spotkań rozegrał na kortach twardych. Na tym turnieju pokonał po kolei takich zawodników jak: Dhoe, Ivanov oraz Aksu.

Patrząc na grę i formę obu panów uważam, że Lingua zamelduje się w finale tego turnieju.

Harris – Lingua Typ:2 Kurs: 1.77 Bukmacher: Lvbet

Orlov – Kravchenko

Drugim spotkaniem w ramach tego samego turnieju będzie bezpośrednia konfrontacja pomiędzy Orlov a Kravchenko. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 8:00.

Kravchenko to zawodnik pochodzący z Ukrainy. 20-letni tenisista mierzy 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 606 miejsce. Georgii w tym sezonie patrząc na wszystkie rozegrane spotkania ma bilans 25 wygranych i 11 porażek. Na kortach twardych grał mało i do tej pory jego rezultat to 5-3. W drodze do półfinału pokonywał: Yamanaka, Cengiz oraz Nedelko.

Jego przeciwnikiem będzie Orlov – zawodnik pochodzący także z Ukrainy. 25-letni tenisista mierzy 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 369 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 38 wygranych i 26 porażek. Vladyslav w tym sezonie grywał czasami w Challengerach, gdzie niestety dla niego turnieje w w/w randze kończyły się bardzo szybko. W zawodach ITF pokazuje się z bardzo dobrej strony tym samym notując tutaj swoje najlepsze wyniki. Największymi sukcesami w tym sezonie były dwa finały i jedno zwycięstwo. Na tym turnieju podtrzymuje znakomitą szansę pokonując takich zawodników jak: Ilkel, Dimitrov i Ilkan.

Dla mnie osobiście faworytem w tej konfrontacji jest zdecydowanie Orlov, który powinien się zameldować w wielkim finale.

Orlov – Kravchenko Typ:1 Kurs: 2.05 Bukmacher: PZBUK

Uchida – Pietri

Kolejnym spotkaniem tym razem w ramach turnieju ITF w Tunezyjskim Monastir zmierzą się Uchida i Pietri. Rozpoczęcie meczu zaplanowanej jest na godzinę 9:30.

Uchida to zawodnik pochodzący z Japonii. 26-letni, doświadczony już zawodnik mierzy 174 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Kaichi zajmuje 329 miejsce. Uchida zdobył 3 tytuły ITF futures w singlu i 8 tytułów ITF Futures w deblu. W tym sezonie jego bilans ogólny ze wszystkich nawierzchni to 8 wygranych i 10 porażek. Na tym turnieju prezentuje się naprawdę bardzo dobrze pokonując takich rywali jak: Kotzen, Tsitsipas oraz Saeteun.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem w walce o finał rozgrywek będzie Pietri – zawodnik pochodzący z Francji. 24-letni tenisista mierzy 180 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 798 miejsce. W tym roku jego bilans wszystkich spotkań to 30 wygranych i 11 porażek. na tym turnieju pokonał Takeuchi, Alkotop oraz Breysach.

Patrząc na grę obu panów, doświadczenie i obecne umiejętności uważam, że to Uchida wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko.

Uchida – Pietri Typ:1 Kurs: 1.40 Bukmacher: Fortuna

Andreeva – Aksu

Ostatnim turniejem jaki opiszę będzie ITF kobiet w Antalya. W bezpośrednim starciu zmierzą się Andreeva oraz Aksu. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 8:00.

Andreeva to zawodniczka pochodząca z Rosji. 18-letnia tenisista w rankingu WTA zajmuje 1279 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 11 wygranych i 8 porażek. na tych zawodach odprawiła po kolei takie zawodniczki jak: Sezer, Strakhova oraz Priscacariu.

Jej przeciwniczką będzie Aksu – zawodniczka pochodząca z Turcji. 24-letnia doświadczona już tenisistka mierzy 170 cm wzrostu i jest praworęczna. W rankingu WTA Ayla zajmuje 1279 miejsce. W tym roku jej bilans to 17 wygranych i 6 porażek. Na tym turnieju Tyrczynka gra wyśmienicie co potwierdzają osiągane przez nią wyniki. Z rundy na rundę gra coraz to lepiej czym są dwa osttanie spotkania, gdzie nie dała rywalkom najmniejszych szans nawet na równą walkę.

Patrząc na gre obu pań przez pryzmat całego sezonu oraz tego turnieju uważam, że Turczynka jest tutaj zdecydowana faworytką i każdy inny wynik niżeli jej zwycięstwo będzie dla mnie niespodzianką.

Andreeva – Aksu Typ: 2 Kurs: 1.92 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button