Typy tenisowe na dzień 27.09.2019 r. Turniej mężczyzn w Tiburon.

Kolejnymi spotkaniami jakie dzisiaj wybrałem będą dwa pojedynki mężczyzn. Panowie zagrają w ramach turnieju rozgrywanego w Tiburon.

Kokkinakis – Cressy

Kokkinakis to tenisista pochodzący z Australii. 23-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 183 miejsce. Rosły tenisista mający 196 cm charakteryzuje się bardzo mocnym serwisem i twardą grą z głębi kortu. Najwyższą lokatą jaką zajmował w rankingu było 69 miejsce z 2015 roku. Rok później doznał kontuzji i automatycznie z braku występów dimatralnie spadł na odległą lokatę. W tym toku na swoim koncie ma 18 wygranych i 5 porażek. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Leshem 2-0 a w kolejnej odprawił Couacaud.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Cressy- tenisista pochodzący z USA. 22-letni zawodnik w rankingu zajmuje 226 miejsce. W tym roku biorąc jego grę na wszystkich nawierzchniach Maxime ma bilans 25 wygranych i 14 porażek. W pierwszych dwóch rundach tego turnieju pokonał Wolf i Quiroz. Cressy w tym sezonie ma na swoim koncie dwa wygrane turnieje. Pierwszy rangi ITF a drugi Challenger.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc na umiejętności obu panów i formę jaką prezentują wnioskuję, że fawoeytem do wygrania tego pojedynku jest Kokkinakis.

Kokkinakis – Cressy Typ: 1 (-2,5 gemy) Kurs: 1.44 Bukmacher: Fortuna

Nakashima – Kwiatkowski

Kwiatkowski to tenisista pochodzący z USA. 24-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 214 miejsce. W tym sezonie bilans Thai na wszystkich nawierzchniach to 24 wygrane i 24 porażki. Na twardych kortach natomiast wynik w/w zawodnika to 17-15. W tym roku najlepszym wynikiem Amerykańskiego tenisisty było dotarcie do półfinałów w turniejach rangi Challenger rozgrywanych w USA. W tych zawodach w 1 rundzie Kwiatkowski ograł Gomeza 2-0 a w drugiej odprawił Giron 2-1.

Nakashima natomiast to zawodnik pochodzący z USA. 18-letni zawodnik w rankingu zajmuje 784 miejsce. W tym roku bilans w/w zawodnika ze wszystkich nawierzchni to 6 wygranych i 3 porażki. Nie ma co tutaj dużo pisać o tym tenisiście bo nie wiele wiadomo. Bardzo mało gry w tym roku i bardzo odległa pozycja w rankingu.

Kwiatkowski powinien wygrać ten mecz bez większych problemów.

Nakashima – Kwiatkowski Typ:2 Kurs: 1.58 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button