Typy tenisowe Na dzień 27 Stycznia. Spotkania mężczyzn.

Wśród spotkań jakie  opiszę zostanie rozegranych 6 spotkań w ramach trzech różnych turniejów. W  spotkaniach bezpośrednich zmierzą się ze sobą: King – Sarmiento, Luz- Ugo Carabelli, Guttierez – Kestelboim, Arguello – Etcheverry, Cerundolo – Diaz oraz Durasovic – Ilkel. Wybrane turnieje to: Newport Beach, Punta Del Este oraz Quimper.

King – Sarmiento

Sarmiento to zawodnik pochodzący z USA. W rankingu ATP zajmuje 540 miejsce. W tym sezonie na swoim koncie ma dwie wygrane i jedną porażkę. W pierwszym swoim turnieju rangi itf dotarł do ćwierćfinału rozgrywek. Raymond ma 178 cm wzrostu i jest zawodnikiem prawo ręcznym. Rok temu grając w tym turnieju odpadł już w samych kwalifikacjach. . W ubiegłym roku bilans spotkań na kontach twardych wyniósł 12/10.

Jego przeciwnikiem w pierwszej rundzie turnieju rangi challenger będzie zawodnik pochodzący z USA King Kevin. 28-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 312 miejsce. w tym roku rozegrał zaledwie jedno spotkanie w którym już w drugiej rundzie turnieju przegrał z Nakashima 0-2. W ubiegłym roku bilans spotkań na kortach twardych tego zawodnika wynosiła 27/21. Wyżej wymieniony zawodnik grywa głównie w turniejach rangi Challenger. na swoim koncie w dotychczasowej karierze ma jedno zwycięstwo. 

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

 Patrząc na formę obu zawodników w tym roku Uważam że to Sarmiento jest faworytem tego spotkania i to on powinien zameldować się w kolejnej rundzie rozgrywek.

Sarmiento – King Typ: 1 Kurs: 1.90 Bukmacher: STS

Guttierez Oscar – Kestelboim

W turnieju rangi Challenger w rozgrywanym w Urugwaju zmierzą się ze sobą Kestelboim oraz Guttierrez.  Marian Kestelboim to zawodnik pochodzący z Argentyny. 23-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 539 miejsce. W tym roku będzie to dla niego pierwszy oficjalny mecz. W ubiegłym 2019 roku na wszystkich nawierzchniach miało bilans 38 wygranych i 20 porażek. Marian to zawodnik praworęczny który lubi grywać na kortach ziemnych a poprzedni sezon w jego wykonaniu to 28 zwycięstw i 15 porażek.

Jego przeciwnikiem w pierwszej rundzie tego turnieju będzie Gutierrez – zawodnik pochodzący z Brazylii. 26-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 378 miejsce. Praworęczny zawodnik w ubiegłym roku na swoim koncie miał 46 wygranych i 23 porażki, natomiast na mączce wyróżniał się bilansem 38/19. Dla tego zawodnika również będzie to pierwszy oficjalny mecz w tym nowym roku. Obaj panowie w całej swojej karierze spotkali się ze sobą 5 razy z czego  Gutierrez wygrał aż 4 z nich. 

 Faworytem w tym pojedynku Według mojej opinii jest Brazylijczyk, który nie tylko utrzymuje znacznie wyższe miejsce w rankingu ATP ale i ma patent na swojego przeciwnika co odzwierciedlają wyniki w meczach bezpośrednich.

Guttierez – Kestelboim Typ:1 Kurs: 1.58 Bukmacher: Fortuna

Luz O. – Ugo Carabelli

Kolejnym starciem  w turnieju rozgrywanym w Urugwaju będzie pojedynek pomiędzy luz Orlando a Ugo Carabelli.  Orlando to Brazylijczyk który ma 21 lat i w rankingu ATP zajmuje 302 miejsce. Triumfator juniorskiego wielkoszlemowego Wimbledonu 2014 w grze podwójnej, złoty oraz srebrny medalista igrzysk olimpijskich młodzieży w Nankinie (2014).  W ubiegłym sezonie bilans spotkań na wszystkich nawierzchniach to 56 wygranych i 28 porażek. Na mączce zaś miał 49 wygranych i 19 porażek.  W tym roku będzie to dla niego pierwszy oficjalny mecz.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie zawodnik pochodzący z Argentyny Ugo Carabelli Camilo. Zaledwie 20 letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 409 miejsce. W ubiegłym roku bilans spotkań wyżej wymienionego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to 45 wygranych i 29 porażek. Na kortach ziemnych miał 33 wygranych i 21 porażek. W tym turnieju wystąpił tylko raz i było to rok temu gdzie dotarł do drugiej rundy rozgrywek. 

Faworytem w tym starciu według mnie będzie Luz Orlando który na dzień dzisiejszy posiada większe umiejętności niż jego przeciwnik.

Luz O. – Ugo C. Typ:1 Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

Arguello – Etcheverry

Następnym starciem w turnieju rozgrywanym w Urugwaju będzie pojedynek pomiędzy Etcheverry a Arguello. Thomas Martin to zawodnik pochodzący z Argentyny. 20-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 340 miejsce. W tym sezonie będzie to dla niego pierwszy oficjalnie pojedynek. W ubiegłym roku na swoim koncie miał 64 wygrane i 27 porażek z czego na kortach ziemnych wygrał aż 48 razy. 

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Arguello Facundo. 27-letni Argentyńczyk w rankingu ATP zajmuje 296 miejsce. W ubiegłym roku na swoim koncie miał 16 wygranych i 20 porażek. Do tej pory w swojej karierze zawodnik grywał na tych zawodach dwukrotnie z czego w 2019 roku osiągnął finał rozgrywek. Tenisista uwielbia korty ziemne i to na nich rozgrywa najwięcej swoich spotkań. 

Dla obu Panów w tym roku będzie to pierwszy oficjalny pojedynek a ja uważam, że faworytem w tym spotkaniu jest Etcheverry, który pokazał się ze znakomitej  strony w ubiegłym roku w przeciwieństwie do jego przeciwnika dla którego tylko ten turniej był owocny.

Arguello – Etcheverry Typ: 2 Kurs: 1.95 Bukmacher: STS

Cerundolo – Ilkel

Ostatnim pojedynkiem w ramach tego turnieju będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Cerundolo a Diaz Acosta. Cerundolo to zawodnik pochodzący z Argentyny, który w rankingu ATP zajmuje 389 miejsce. 18-letni zawodnik w tym roku na swoim koncie ma jedno wygrane spotkanie oraz dwie porażki. Swoją przygodę w tym 2020 roku zaczął od turnieju rangi Challenger w Stanach Zjednoczonych, gdzie w pierwszej rundzie doznał porażki z Kypson 1-2. W kolejnym turnieju w jego wykonaniu był itf. Tam w pierwszej rundzie pokonał Gaspol 2-1  by w kolejnej już 1/16 odpaść z Nakashima. 

Jego dzisiejszym rywalem będzie zaledwie 19 letni zawodnik pochodzący z Argentyny, który w rankingu ATP zajmuje 496 miejsce. Leworęczny zawodnik na swoim koncie w tym roku ma 3 wygrane i dwie porażki – wszystkie pojedynki rozegrał w turniejach rangi itf.

 Patrząc na doświadczenie i wyniki osiągane głównie z ubiegłego roku faworytem w tym pojedynku według mojej opinii będzie nieco starszy Cerundolo, który nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem swojego rywala.

Cerundolo – Diaz Acosta Typ: 1 Kurs: 1.57 Bukmacher: Fortuna

Durasovic – Ilkel

Ostatnim pojedynkiem wśród panów będzie turniej rozgrywany we Francji w ramach zawodu rangi Challenger. W bezpośrednim starciu spotkają się ze sobą Durasovic oraz Ilkel. Viktor to zawodnik pochodzący z Norwegii który w rankingu ATP zajmuje 344 miejsce. 22-letni tenisista w tym roku jest w tragicznej formie. Na swoim koncie ma tylko jedną wygraną i 5 porażek. Swoją przygodę w 2020 roku zaczął od turnieju w Australii ATP gdzie doznał trzech porażek nie wygrywając nawet ani jednego seta. Kolejnym jego turniejem był Bangkok gdzie udało mu się wygrać jeden pojedynek z Pellegrino. W zawodach rozgrywanych we Francji w mieście Rennes odpadł już w pierwszej rundzie doznając porażki 1-2 z  Kopriva. 

 Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie zawodnik pochodzący z Turcji ilkel. 24-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 266 miejsce. Praworęczny zawodnik w tym roku na swoim koncie ma trzy wygrane i trzy porażki. Swoją przygodę w tym roku zaczął od turnieju w Doha, gdzie wygrał jedno spotkanie z Berankis. Następnie podróżował do turnieju rozgrywanego w Bangkoku, gdzie podobnie jak jego rywal odpadł w od razu w pierwszej rundzie. W turnieju we Francji pokonał dwóch rywali i odpadł dopiero w ćwierćfinale rozgrywek.

 Patrząc na formę w jakiej znajdują się obaj panowie definitywnie stawiam tutaj na tureckiego zawodnika, który nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem swojego rywala.

Durasovic – Ilkel Typ: 2 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS


0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button