Typy tenisowe na dzień 28.02.2019r.

Przed nami ostatni dzień lutego co nie oznacza na szczęście końca emocji związanych z tenisem. Na dzisiaj proponuję 3 spotkania mężczyzn. W wybranych pojedynkach zmierzą się : Coric z Basilaszwili, Djere z Jaziri oraz Darcis z Bourgue.

Coric kontra Basilaszwili

Jest to spotkanie w ramach ćwierćfinału ATP w Dubai. Coric to młody tenisista reprezentujący barwy Chorwacji. Na swoim koncie pomimo tak młodego wieku ma już zaliczonych pięć finałów z czego dwa zakończyły się triumfem Chorwata. W tym roku w Australian Open doszedł do 1/8, gdzie musiał uznać wyższość niesamowitego w tamtym turnieju zawodnika z Franci Pouille. Potem wystąpił we Francji, gdzie odpadł od razu w spotkaniu z Humbert. Teraz w Dubaju przeszedł dwie rundy. Najpierw pokonał Vesely 2-1 a następnie odprawił Berdycha w takim samym stosunku.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym rywalem będzie Basilaszwili. Zawodnik w tym roku gra naprawdę jak na siebie dobrze. W Doha odpadł dopiero po porażce z Djokoviciem wygrywając z nim seta. W Australian Open odpadł w 1/16 z Tsitsipas. W turniejach w Rotterdamie i Bułgarii nie grał zbyt dobrze wygrywając tylko jeden mecz. W zawodach w Dubaju zawodnik ten prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. W pierwszej rundzie wygrał z Chaczanowem 2-0 a następnie pokonał Bautiste 2-1.

Coric jeszcze nie do końca potrafi utrzymać koncentrację przez całe spotkanie. W moim odczuciu wcale Chorwat nie jest takim faworytem jak typują bukmacherzy, dlatego idę w kierunku Basilaszwili.

Coric – Basilaszwili Typ: Basilaszwili wygra seta Kurs: 1.35 Bukmacher: Forbet

Djere kontra Jaziri

Djere to Serbski tenisista reprezentujący swój kraj w Pucharze Davisa. W tym roku kapitalna seria zwycięstw jeżeli chodzi o mączkę. Zawodnik rozegrał pięć spotkań i wszystkie do tej pory zostały wygrane. Wynikiem tego jest ostatnio wygrany przez niego turniej w Brazylii w mieście Rio de Janeiro. Zawodnik rozegrał kapitalny turniej czego dowodem jest brak straconego seta w całych zawodach. Teraz nadal został w Brazylii i rozgrywa tam swój drugi turniej tym razem w Sao Paulo. W pierwszej rundzie pokonał Giannessi 2-1.

Jego przeciwnikiem będzie Jaziri. W/w zawodnik pochodzi z Tunezji. Jest to już starszej daty gracz mający 35 lat. Ten rok kalendarzowy nie jest póki co dobry w jego wykonaniu. Na sześć rozegranych spotkań wygrał tylko dwa. Na mączce zanotował tylko jedno zwycięstwo na trzy spotkania. Jeżeli chodzi o tą nawierzchnię to Jaziri próbował swoich sił w turniejach w Argentynie. Tam odniósł tylko jedno zwycięstwo z Berlocq a przegrał z Cuevas oraz Ferrer. Potem przeniósł się do Brazyli, gdzie od razu odpadł przegrywając z Delbonis 0-2.

W mojej opinii to Djere jest dzisiaj w dużo lepszej dyspozycji co potwierdzają wyniki obu panów. Tak też typuję go jako faworyta do wygrania całego spotkania.

Djere – Jaziri Typ: 1 Kurs: 1.52 Bukmacher: Lvbet 

Darcis – Bourgue

Darcis to zawodnik pochodzący z Belgii, reprezentant Pucharu Davisa, olimpijczyk. W tym roku rozegrał 17 spotkań z których jedenaście zakończyło się jego wygraną. Najpierw doszedł do półfinału turnieju w Indiach, gdzie po walce przegrał z Karlovic 1-2. Bardzo dobry turniej rozegrał także we Francji w Challenger, gdzie doszedł aż do finału. Tam musiał uznać wyższość Humberta przegrywając z nim 1-2. W tym turnieju w Pau rozegrał już dwa spotkania. Najpierw pokonał Muller nie tracąc ani jednego seta, następnie w takim samym stosunku wygrał z De Greef.

Jego przeciwnikiem będzie Bourgue, tenisista pochodzący z Francji. W tym sezonie zawodnik rozegrał 16 spotkań, z których jedenaście zakończyło się jego wygraną. Jego największym osiągnięciem w tym roku jest uzyskany półfinał w Challengerze w Quimper. Tam odpadł po meczu z Barrere przegrywając 0-2.

Obaj panowie do tej pory spotkali się ze sobą dwa razy i dwukrotnie Darcis wychodził jako wygrany. Sądzę, że dzisiaj powinno być tak samo. Faworytem do wygrania całego spotkania jest według mnie dużo bardziej doświadczony Darcis.

Darcis – Bourgue Typ: 1 Kurs: 1.61 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button