Typy tenisowe na dzień 30 grudnia. Turniej w Monastir.

Na przedostatni dzień bieżącego roku do zaproponowania mam cztery spotkania w turnieju rozgrywanym w Tunezyjskim mieście Monastir. Na samym początku swoje spotkania bezpośrednie wśród panów rozegrają: Alkotop kontra – Spencer, Pichler kontra De La Bassietere. Ostatnim spotkaniem tym razem wśród pań będzie pojedynek pomiędzy Ben Hassen i Chaudhari.

Typowanie Australian Open. Kto wygra w 2019?

Alkotop – Spencer

Pierwszym pojedynkiem, który rozpocznie zmagania panów w turnieju w Monastir będzie bezpośredni mecz pomiędzy Alkotop z Spencer. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 9:00.

Alkotop to zawodnik pochodzący z Jordanu. 22-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 1635 miejsce. W tym sezonie Mousa zdołał rozegrać osiem spotkań z czego zwyciężył tylko w jednym. Jedynym spotkaniem jaki zdołał wygrać był mecz przeciwko Ben Abdallah. Pozostałą część wszystkich swoich pojedynków przegrywał z lepszymi teoretycznie zawodnikami.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Spencer – zawodnik pochodzący z USA. 22-letni tenisista zdołał rozegrać w tym roku siedem spotkań z których zwyciężył w czterech. W całym bieżącym roku Paulowi nie udało się przejść ani jednych kwalifikacji. Nigdy w 2020 roku nie zagrał w turnieju głównym.

Tutaj pójdę w stronę Alkotop, który przeciwko Spencer jest dużym faworytem i taki mecz powinien wygrać.

Alkotop – Spencer Typ:1 Kurs: 1.39 Bukmacher: Totolotek

Pichler – De La Bassietere

Kolejnym spotkaniem wśród mężczyzn rozgrywanym w Tunezyjskim turnieju rangi ITF będzie bezpośredni pojedynek pomiędzy Pichler a De La Bassietere. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 9:00.

Pichler to zawodnik pochodzący z Austrii. 24-letni tenisista mierzy 178 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 484 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to trzydzieści cztery zwycięstwa i dwadzieścia osiem porażek. na kortach twardych jego bilans to trzynaście zwycięstw i dziesięć porażek. Najlepszym rezultatem w bieżącym roku Davida było dotarcie do finału turnieju ITF, gdzie niestety doznał porażki.

Jego przeciwnikiem będzie De La Bassietere – zawodnik pochodzący z Francji. 22-letni tenisista mierzy 185 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP Constant zajmuje 1801 miejsce. W tym roku bilans Francuza ze wszystkich rozegranych spotkań to dziesięć wygranych i siedem porażek. W tym roku najlepszy rezultat De La Bassietere to 1/16 fnału. W pozostałych spotkaniach odpadał w rundach kwalifikacyjnych.

Faworytem w tym pojedynku jest według mnie Pichler, który jak tylko rozegra mecz na swoim poziomie to go wygra.

Pichler – De La Bassieter Typ: 2-0 Kurs: 1.71 Bukmacher: Betclic

Sanchez – Gregg

Trzecim pojedynkiem mężczyzn w turnieju rozgrywanym w Tunezji będzie bezpośredni mecz pomiędzy Sanchez a Gregg. Rozpoczęcie spotkania zaplanowanej jest na godzinę 9:00.

Sanchez to zawodnik pochodzący z Francji. 21-letni tenisista na swoim koncie w tym kończącym się już roku rozegrał dwanaście spotkań z których wygrał osiem. Najlepszym rezultatem Luca było dotarcie nie tak dawno do 1/16 finału. W pozostałych spotkaniach swoje przygody z zawodami kończył na fazach kwalifikacyjnych.

Jego przeciwnikiem będzie Gregg- zawodnik pochodzący z USA. 20-letni, praworęczny tenisista na swoim koncie w tym roku ma bilans piętnastu zwycięstw i osiemnastu porażek. Podobnie jak jego dzisiejszy rywal Perry w prawie wszystkich rozegranych turniejach swoje przygody kończył na etapie kwalifikacyjnym.

Ten mecz nie ma zdecydowanego faworyta i tutaj w zupełności zgadzam się z kursami wystawionymi przez bukmacherów. Ja jednak postaram zaufać Sanchezowi, któremu daje większe szanse na wygranie tego spotkania.

Sanchez – Gregg Typ: 1 Kurs: 1.83 Bukmacher: PZBUK

Ben Hassen – Chaudhari

Ostatnim pojedynkiem jaki opiszę będzie ten sam turniej co powyżej z tą różnicą, że na korty wyjdą kobiety. W meczu bezpośrednim Ben Hassen podejmie Chaudhari. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 12:00.

Ben Hassen to zawodniczka pochodząca z Tunezji. 16-letnia tenisistka na swoim koncie w tym bieżącym roku ma bilans trzech wygranych i czterech porażek. Najlepszym wynikiem jaki zdołała osiągnąć było dotarcie do 1/16.

Z drugiej strony mamy Chaudhari – zawodniczkę pochodzącą z Indii. 20-letnia zawodniczka w rankingu WTA zajmuje 1152 miejsce. W tym roku zdołała rozegrać zaledwie trzy spotkania spośród których wygrała dwa.

W tym starciu uważam, że Chaudhari jest znacznie lepszą tenisistką niżeli jej rywalka i to ona powinna wygrac ten pojedynek.

Ben Hassen – Chaudhari Typ: 2 Kurs: 1.64 Bukmacher: PZBUK

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button