Typy tenisowe na dzień 30 Maja. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam trzy spotkania zarówno wśród panów jak i pań. W ramach spotkań towarzyskich spotkają się ze sobą: Popko kontra Fratangelo, McDonald kontra Cid Subervi oraz Siegemund kontra Dolehide.

McDonald – Cid Subervi

McDonald to zawodnik pochodzący z USA. 25-letni tenisista ma 178 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 271 miejsce. W grze pojedynczej wygrał jeden turniej o randze ATP Challenger Tour. W tym roku bilans spotkań na wszystkich nawierzchniach Amerykanina to trzynaście wygranych i dziesięć porażek. Po długiej przerwie spowodowanej epidemią Mackenzie rozegrał jedenaście spotkań w których doznał tylko dwóch porażek przeciwko Popko i Kirchheimer. Wszystkie w/w spotkania rozegrane były na mączce na której McDonald czuje się bardzo dobrze i potrafi bardzo dobrze grać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Cid Subervi – zawodnik pochodzący z Dominikany. 26-letni tenisista ma 193 cm wzrostu a jego głównym atutem jest bardzo mocny serwis. Praworęczny zawodnik w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań Roberto to dwadzieścia jeden zwycięstw i piętnaście porażek. Podczas epidemii rozegrał dwadzieścia trzy spotkania z których czternaście padło jego zwycięstwem. Ostatnio doznał porażek przeciwko Popko oraz Fratangelo.

Ten mecz rozgrywany będzie na twardej nawierzchni, gdzie ogromnym atutem jest bardzo mocny serwis Roberto. Wierzę tutaj,że po dwóch porażkach z rzędu będzie chciał odkupić swoje winy. Spodziewam się tutaj twardej gry i zwycięstwa przynajmniej jednego seta tenisisty z Dominikany.

McDonald – Cid Subervi Typ: Cid Subervi wygra seta Kurs: 1.83 Bukmacher: Fortuna

Popko – Fratangelo

Popko – zawodnik pochodzący z Kazakhstanu. 23-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Dmitry zajmuje 175 miejsce. W tym roku bilans młodego zawodnika to trzydzieści jeden wygranych i dwadzieścia cztery porażki. W spotkaniach towarzyskich gra tylko i wyłącznie na mączce, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. Aktualnie jego passa to czternaścierzędu. Jednak przeciwko zawodnikom o zbliżonych umiejętnościach doznawał porażek między innymi w meczach z Lorenzi, Kingsley, Kirchheimer, Mercier czy Redlicki. W ostatnich dwóch pojedynkach pokonał McDonald oraz Cid Subervi.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Fratangelo. Występując w gronie juniorów Fratangelo został mistrzem French Open 2011 w grze pojedynczej chłopców po pokonaniu w finale Domminika Thiema. W czerwcu 2011 był wiceliderem klasyfikacji juniorów.Zawodowym tenisistą Fratangelo jest od 2012 roku.W grze pojedynczej jest zwycięzcą trzech turniejów rangi ATP Challenger Tour. Bjorn ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 261 miejsce. W tym roku rozegrał tylko pięć spotkań z których w czterech triumfował. Na kortach twardych zawodnik czuje się bardzo dobrze i w przeszłości osiągał dobre wyniki.

Będzie to dla obu panów trzeci bezpośredni pojedynek w których zdecydowanie wygrał Popko. Teraz gra będzie toczyć się na twardej nawierzchni i wierzę, że po dwóch porażkach Amerykanin weźmie rewanż i ogra Popko.

Popko – Fratangelo Typ: Fratangelo wygra seta Kurs: 1.69 Bukmacher: Fortuna

Siegemund – Dolehide

Dolehide – zawodniczka pochodząca z USA. 21-tenisistka ma 178 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. Caroline –

finalistka juniorskiego US Open 2016 w grze podwójnej dziewcząt. W rozgrywkach zawodowych zadebiutowała we wrześniu 2013 roku, biorąc udział w turnieju rangi ITF, w Hilton Head Island. Zwyciężyła w sześciu turniejach w grze pojedynczej i w siedmiu w grze podwójnej rangi ITF.

W 2016 roku osiągnęła finał w US Open grze podwójnej dziewcząt. W tym roku bilans spotkań młodej zawodniczki to osiem wygranych i siedem porażek. Po długiej przerwie związanej z epidemią Caroline wraca po raz pierwszy na korty i spotkanie z Siegemund będzie dla niej pierwszym oficjalnym spotkaniem.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Siegemund – zawodniczka pochodząca z Niemiec. 32-letnia doświadczona już tenisistka ma 168 cm wzrostu i jest praworęczna. W rankingu kobiet WTA zajmuje 65 miejsce. W tym roku Niemka ma bilans dwunastu wygranych i pięciu porażek. Po długiej przerwie Laura rozegrała już dwa spotkania na mączce, gdzie pokonała Loeb oraz doznała porażki w meczu z Brady.

W tym bezpośrednim starciu spodziewam się, że o wiele bardzoej doświadczona zawodniczka, która ma znacznie wiśzke umiejętności i za soba dwa spotjkania po długiej przerwie wygra z Dolehide.

Siegemund – Dolehide Typ: 1 Kurs: 1.47 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button