Typy tenisowe na dzień 8 grudnia. Spotkania kobiet.

Na wtorek do zaproponowania mam pięć spotkań w ramach turnieju rozgrywanego w Dubai. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Babos kontra Wang, Kovinic kontra Cristian, Burrage kontra Pattinama, Krejcikova kontra Golubic oraz Cocciaretto kontra Paolini. Zawody rangi ITF W 100 +H.

Babos – Wang

Babos to zawodniczka pochodząca z Węgier. 27-letnia doświadczona już zawodniczka mierzy 179 cm wzrostu i jest tenisistką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 115 miejsce w singlu natomiast w deblu 3. Sezon indywidulany dla Węgierki na szczęście dobiega końca ponieważ od samego początku jej gra w singlu to istna porażka. Ujemny bilans wszystkich spotkań 5-12 mówi sam za siebie. Na kortach twardych w tym roku Timea rozegrała dziesięć spotkań z czego udało jej się wygrać zaledwie 3. Do większości turniejów przystępowała grając od kwalifikacji, gdzie nie zawsze udało się jej przez nie przebrnąć. Ostatni swój pojedynek rozegrała dopiero w październiku, gdzie już w pierwszym spotkaniu doznała porażki w meczu przeciwko Seguel.

Jej przeciwniczką będzie Wang – tenisistka pochodząca z Chin. 19-letnia utalentowana Xiyu mierzy 181 cm wzrostu i jest zawodniczką leworęczną. W rankingu WTA Chinka zajmuje 123 miejsce. W tym sezonie jej bilans ogólny to dziesięć wygranych i sześć porażek. Najlepszym jej rezultatem był kapitalny turniej rozgrywany w Acapulco, gdzie udało się dotrzeć aż do półfinału. Po długiej przerwie Chinka powraca na korty i mecz przeciwko Babos będzie dla niej pierwszym oficjalnym testem przygotowującym się powoli do nowego sezonu.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Nie mam złudzeń, że Wang posiada większe umiejętności niżeli jej przeciwniczka pomimo swojego wieku. Jedyna przeszkodą jest długa przerwa jaką Chinka ostatnim czasy miała. Jednak patrząc na fatalną dyspozycję Babos jestem zdania, że mimo tego to Wang i tak tutaj powinna sobie z nią poradzić.

Babos – Wang Typ: 2 Kurs: 1.47 Bukmacher: Fortuna

Kovinic – Cristian

Kovinic to zawodniczka pochodząca z Montenegro. Danka ma 26 lat i 169 cm wzrostu. W rankingu WTA zajmuje 77 miejsce. W całej karierze na swoim koncie ma rozegrane trzy finały, które niestety dla niej okazały się porażkami. Czarnogórka grywa również w deblach, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 19 wygranych i 9 porażek. Na kortach twardych w tym sezonie ma 13 wygranych i 6 porażek. W swoim ostatnim turnieju rozgrywanym w French Open odpadła już na samym początku doznając porażki przeciwko Azarence. W swojej całej karierze występowała tutaj na zawodach dwukrotnie i za każdym razem swoją przygodę kończyła w pierwszej rundzie.

Jej przeciwniczką będzie Cristian – zawodniczka pochodząca z Rumunii. 22-letnia wysoka zawodniczka mająca 180 cm wzrostu w rankingu WTA zajmuje 167 miejsce i jest tenisistką praworęczną. W tym sezonie jej bilans to 24 wygrane i 13 porażek. Korty twarde to jej ulubiona nawierzchnia i to właśnie na nich zdobywa swoje najlepsze wyniki. Bardzo dobre warunki fizyczne pozwalają jej na ustawienie sobie gry przy własnym serwisie. Żeby awansować do turnieju głównego musiała przejść kwalifikacje w których pokonała Danilina i Anshba. W/w pojedynki były wygrane przez Rumunkę bardzo łatwo bez zbędnego zmęczenia. Adina w tych spotkaniach oddała swoim rywalkom zaledwie osiem gemów.

Bardzo ciekawie zapowiada nam się ten mecz. Obie zawodniczki mają czym straszyć. Dwie twardo grające tenisistki na pewno mają tutaj wiele do zaoferowania. Patrząc na ostatnią dyspozycję Cristian spróbuję jej zaufać i postawić na jej wygraną. Rumunka jest w rytmie meczowym a dodatkowo znakomicie czuje się na tych kortach.

Kovinic – Cristian Typ: 2 Kurs: 1.77 Bukmacher: Lvbet

Burrage – Pattinama

Burrage to zawodniczka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jodie ma 21 lat i w rankingu WTA zajmuje 262 miejsce. W tym sezonie jej bilans ze wszystkich spotkań to 46 wygranych i 18 porażek. Praworęczna zawodniczka najlepiej czuje się na kortach twardych co widać po osiąganych przez nią wynikach. W większości rozgrywanych turniejach dochodziła bardzo daleko średnio były to okolice półfinałów. Na swoim koncie w bieżącym roku ma jeden wygrany turniej rozgrywany w British Tour 2. Po dwóch ostatnich nieudanych turniejach zawodniczka przylatuje tutaj w pełni zmotywowana i mająca nadzieję na dobry wynik.

Jej przeciwniczką będzie Pattinama – zawodniczka pochodząca z Niderlandów. Lesley ma 29 lat i mierzy 172 cm wzrostu. Praworęczna tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 178 miejsce. Jej bilans ze wszystkich spotkań z tego roku to zaledwie osiem wygranych i piętnaście porażek. Na kortach twardych i na hali łącznie zdołała wygrać sześć spotkań. Tutaj aby zakwalifikować się do turnieju głównego musiała przebrnąć przez kwalifikację. W pierwszym pojedynku wygrała przeciwko Stokke natomiast już w drugim meczu przegrała z Frech. Jednakże los się do niej uśmiechnął i mimo tej porażki dostała dziką kartę, która umożliwia grę w turnieju głównym.

Patrząc na grę obu pań przez pryzmat całego sezonu to niewątpliwą faworytka jest tutaj Burrage, która nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem rywalki.

Burrage – Pattinama Typ: 1 Kurs: 1.62 Bukmacher: Fortuna

Krejcikova – Golubic

Golubic to zawodniczka pochodząca z Szwajcarii. 28-letnia tenisistka ma 169 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 137 miejsce. Na swoim koncie ma wygranych dziewięć turniejów singlowych i czternaście deblowych rangi ITF.

W tym roku bilans jej wszystkich spotkań to 15 wygranych i 12 porażek. Podczas pandemii uczestniczyła w dwóch turniejach rozgrywanych we własnym kraju. Pokazywała się w nich z bardzo dobrej strony, wygrywając niemalże każde spotkanie. Potrafiła zwyciężyć przeciwko, Svitolinie, Voegele czy Teichmann. Po turnieju w Basel, który wygrała było już tylko gorzej. W każdym kolejnym turnieju zawodniczka grała kiepsko co potwierdzają osiągane przez nią wyniki. Na tych zawodach musiała rozegrać dwa pojedynki kwalifikacyjne w których pokonała Webley oraz przegrała przeciwko Gorgrodze. Podobnie jak w typie wyżej uczestnicy dali jej dziką karte i mimo tej porażki zawodniczka może wystąpić w pierwszej rundzie.

Jej przeciwniczką będzie Krejcikova – zawodniczka pochodząca z Czech. Barbora ma 24 lata i mierzy 178 cm wzrostu. Praworęczna tenisistka w rankingu WTA zajmuje 65 miejsce. Jej bilans wszystkich spotkań w bieżącym roku to 36 wygranych i 13 porażek. Od samego początku sezonu niezwykle utalentowana Czeszka gra znakomicie co odzwierciedlają osiągane przez nią wyniki. Szkoła Czeszka tenisa słynie z niezwykle utalentowanych trenerów, którzy wynajdują taki perełki jak Krejcikova i szlifują diamenty. Barbora ma wszystko aby móc mierzyć się z najlepszymi a jej największym atutem jest bardzo dobra technika.

Nie mam tutaj złudzeń kto w tej konfrontacji jest faworytem. Golubić to półka niżej niż jej rywalka i tylko jakiś kiepski dzień Czeszki może popsuć jej wygraną.

Krejcikova – Golubic Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna

Cocciaretto – Paolini

Cocciaretto to włoska tenisistka, reprezentantka kraju w Pucharze Federacji. W przeciągu swojej kariery zwyciężyła w czterech singlowych i jednym deblowym turnieju rangi ITF. Najwyżej w rankingu WTA była sklasyfikowana na 167. miejscu w singlu (18 listopada 2019) oraz na 416. miejscu w deblu (30 września 2019).

Młoda 19-letnia zawodniczka to wielki Włoski talent. W tym sezonie jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 21 wygranych i 12 porażek. Do tego turnieju musiała przebrnąć przez kwalifikację, gdzie pokonała bardzo pewnie Shapatava oraz Mihalikova.

Jej przeciwniczką będzie Paolini – zawodniczka pochodząca również z Włoch. 24-letnia tenisistka mierzy tylko 160 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA Jasmine zajmuje 96 miejsce. Jej styl gry podobny jest do Errani, która kiepskie warunki fizyczne nadrabia techniką i szybkim poruszaniem się po korcie. Jednakże w polu serwisowym na tego typu kortach bardzo ciężko się jej gra z faktu iż podanie Włoszki jest bardzo kiepskie.

Potwierdzeniem moich słów jest fakt tylko jednej wygranej na twardej nawierzchni. Pozostała część spotkań to same porażki. Ostatni swój pojedynek Włoszka rozegrała miesiąc temu odpadając w pierwszej rundzie przeciwko Sabalenka.

Tutaj idę w stronę niezwykle utalentowanej Cocciaretto, która w meczu przeciwko swojej rodaczce powinna triumfować. Paolini nie lubi grać na kortach twardych i to widać po jej wynikach. Spodziewam się wygranej młodszej Włoszki.

Cocciaretto – Paolini Typ:1 Kurs: 1.83 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button