Typy tenisowe na dzień 9 maja – dwa spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam dwa spotkania mężczyzn w turnieju towarzyskim. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Hurkacz kontra Opelka oraz Paul kontra Kecmanovic.

Hurkacz – Opelka

Reilly Opelka to amerykański tenisista urodzony 28 sierpnia w 1997 roku. Od 2015 roku jest tenisistą zawodowym. Należy on do jednych z najwyższych tenisistów świata z 213 cm wzrostu. Charakteryzuje się znakomitym i bardzo trudnym serwisem szczególnie niebezpiecznym na kortach o twardej nawierzchni.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Na swoim koncie Opelka ma trzy wygrane turnieje rangi Challenger oraz dwa ranki ATP 250. W tym roku bilans w/w zawodnika to dziewięć wygranych i trzy porażki. W trakcie tego trudnego okresu dla całego światowego sportu Opelka zaliczył dwa bardzo dobre występy w turnieju pokazowym, gdzie ograł bez żadnych problemów Kecmanovic oraz Paul. Amerykanin świetnie wyglądał w polu serwisowym nie dając szans na przełamanie w żadnym spotkaniu.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Hubert Hurkacz – wielki talent Polski.Hubert z roku na rok staje się na naszych oczach coraz to lepszym zawodnikiem. Bardzo odważnie puka do drzwi światowego tenisa. W tym roku na swoim koncie ma 8 zwycięstw i 5 porażek. Na kortach twardych jego bilans to 7-3. Znakomity serwis daje mu ogromną przewagę szczególnie na kortach twardych czy trawiastych. Do tego technicznie jest już naprawdę na dobrym poziomie co widać podczas wymian z innymi zawodnikami. Podczas epidemii Covid 19 Polak trenował wspólnie z A Zverev oraz Melo. W wywiadach wspominał,że cały ten okres przerwy w światowym sporcie przepracował bardzo intensywnie i jest w każdej chwili gotów do gry o najwyższe cele. W pierwszym swoim pojedynku na tych zawodach pokonał bez żadnych problemów Paul, natomaist już w drugim meczu Polak zagrał bardzo słabe spotkanie co przepłacił szybką porażką z Kecmanovic 0-2.

Patrząc przez pryzmat dwóch rozegranych spotkań obu panów na tym turnieju uważam,że Opelka aktualnie jest w dużo lepszej dyspozycji niż Hubert i to on powinien odnieść zwycięstwo.

Hurkacz – Opelka Typ:2 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

Paul – Kecmanovic

Kecmanovic – tenisista pochodzący z Serbii. 20-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 47 miejsce. Grając jako junior został finalistą US Open 2016 w grze pojedynczej przegrywając w finale z Félixem Augerem-Aliassime. Status zawodowego tenisisty uzyskał w 2017 roku. W singlu Kecmanovic wygrał dwa turnieje rangi ATP Challenger Tour.

W tym roku w/w zawodnik na swoim koncie ma dziesięć zwycięstw i siedem porażek. Na tym turnieju pokazowym w pierwszym swoim pojedynku przegrał z Opelka 0-2. W drugim starciu z Hurkaczem pokazał bardzo dobry i solidny tenis pokonując Polaka łatwo 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Paul- tenisista pochodzący z USA. Tommy w rankingu ATP zajmuje 57 miejsce. 22-letni zawodnik na swoim koncie w tym roku ma trzynaście zwycięstw i pięć porażek. Najlepszym rezultatem jaki osiągnał w tym 2020 roku był półfinał w Adelaide. Amerykanin okres przerwy od tenisa ze względu na panującą na całym świecie epidemię przepracował głównie na treningach z Opelka. Nie potwierdzone źródła mówią o tym,że Amerykanin łamał dietę co zaowocowało przytyciem przez niego ok. 8 kilogramów.

Paul tak jak się spodziewałem łatwo przegrał z Hurkaczem 0-2 nie dorównując Polakowi w ani jednym aspekcie. W drugim spotkaniu przeciwko Opelce zagrał nieco lepiej co zaowocowało ugraniem jednego seta Amerykanowi.

Patrząc na grę i formę obu panów w jakiej aktualnie się znajdują uważam,że to młody Serb jest w o wiele lepszej dyspozycji niżeli jego dzisiejszy rywal.

Kecmanovic – Paul Typ:1 Kurs: 1.52 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button