Typy tenisowe na turniej w Bastad i w Hamburgu.

Na poniedziałek do zaproponowania mam kolejnych pięć typów w spotkaniach mężczyzn rozgrywanych w Szwedzkim Bastad i Niemieckim Hamburgu. W Szwecji w spotkaniach bezpośrednich zagrają: Albot kontra Rune, Bagnis – Baena oraz Vesely – Caruso. Natomiast w drugim turnieju rozgrywanym w Niemieckim hamburgu zmierzą się: Munar – Kohlschreiber oraz Paire – Berankis.

Tenis typy dnia - 7 stycznia (poniedziałek)

Albot – Rune

Albot to zawodnik pochodzący z Mołdawii. Radu mierzy 175 cm wzrostu i jest graczem praworęcznym. W rankingu ATP doświadczony już tenisista zajmuje 93 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 9 wygranych i 14 porażek. Jeden wygrany turniej jeżeli chodzi o rok 2019 miał miejsce z Delray Beach, gdzie w finale pokonał Evansa. Bieżący rok zaczął fatalnie od dwóch porażek z rzędu turniejach rozgrywanych w Turcji i Australii. Najlepszym jego wynikiem w tym sezonie było dotarcie do półfinału w zawodach rozgrywanych w Singaporze. Albot grając na kortach ziemnych nie potrafił jeszcze w tym roku wygrać spotkania.

Jego przeciwnikiem będzie Rune – zawodnik pochodzący z Danii. Młodziutki, 18-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 219 miejsce. Wysoki, mierzący 185 cm wzrostu Holger na swoim koncie w tym roku ma trzydzieści osiem wygranych i czternaście porażek. Od początku marca bieżącego roku Duńczyk po kortach twardych przeszedł na clay, gdzie do tej pory gra rewelacyjnie. W ostatnim czasie na przełomie maja i czerwca Holger pokazał świetną formę docierając aż do dwóch finałów z których jeden udało mu się wygrać. Na kortach ziemnych młody Duńczyk uwielbia grać a jego ogólny bilans 25-12 pokazuje jak dobrym jest zawodnikiem.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ten mecz to pojedynek młodego, niezwykle utalentowanego Rune kontra doświadczony Albot. Duńczyk od początku sezonu gra rewelacyjnie a na clayu czuje się jak ryba w wodzie. Albot natomiast z roku na rok coraz to słabszy a wynik z tego roku 0/3 świetnie to potwierdza. Faworytem tego pojedynku jest według mnie Rune.

Albot – Rune Typ: 2 ( -2,5 gema AH) Kurs: 1.57 Bukmacher: STS

Bagnis – Baena

Carballes Baena – zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 28-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Roberto zajmuje 100 miejsce. Baena jest zwycięzcą jednego turnieju singlowego i jednego deblowego o randze ATP Tour. W tym roku bilans w/w zawodnika to 23 wygrane i 19 porażek. Jak to na Hiszpana przystało, Baena świetnie czuje się na clayu, gdzie praktycznie od początku swojej kariery rozgrywa tutaj 90% swoich spotkań. W tym roku jego bilans na w/w nawierzchni to 20 wygranych i 15 porażek. Najlepszym rezultatem Roberto w bieżącym roku był wygrany turniej w Belgradzie. W pozostałych turniejach grał przeciętnie bez większych sukcesów.

Jego przeciwnikiem będzie Bagnis – niezwykle doświadczony zawodnik pochodzący z Argentyny. 31-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 92 miejsce. Na swoim koncie Facundo ma zdobyty jeden turniej najwyższej rangi oraz cztery Challengery. W ubiegłym roku jego bilans to 25 wygranych i 14 porażek. Bagnis uwielbia grać na mączce i to tutaj notuje swoje najlepsze wyniki. W tym roku aktualny bilans Argentyńczyka to 32 wygrane i 16 porażek. Rewelacyjny turniej rozegrał w Salzburgu, gdzie 10 lipca bieżącego roku pokonał w finale Coria tym samym dopisując do swojej kariery kolejny już triumf.

W tej konfrontacji spodziewam się wygranej Bagnisa, który kontynuuje swoją znakomitą postawę a jego ostatni wygrany turniej świetnie to potwierdza.

Bagnis – Baena Typ: 1 Kurs: 1.72 Bukmacher: STS

Vesely – Caruso

Caruso to zawodnik pochodzący z Włoch. 28-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 96 miejsce. Salvatore mierzy 185 cm wzrostu . W zawodach ATP Challenger Tour wygrał jeden tytuł. W tym roku Caruso na swoim koncie ma tylko dziewięć wygranych i szesnaście porażek. Włoch od początku bieżącego roku znajduje się w fatalnej dyspozycji o czym świadczy jego bardzo zły bilans. Na kortach ziemnych Salvatore rozegrał piętnaście meczy z których wygrał zaledwie sześć. Najlepszym jego rezultatem był występ w ostatnich zawodach, gdzie przed własną publicznością dotarł do półfinału.

Jego rywalem będzie Vesely – zawodnik pochodzący z Czech. Jiri ma 28 lat i 198 cm wzrostu i jest zawodnikiem leworęcznym, który w rankingu ATP zajmuje 72 miejsce. W swoim dorobku Czech ma dwa zdobyte trofea w najwyższej randze ATP Tour. W tym sezonie jego bilans to dziesięć zwycięstw i piętnaście porażek.

Vesely w tym roku jest zdecydowanie pod formą o czym świadczą osiągane przez niego wyniki. Na kortach ziemnych w bieżącym roku gra fatalnie. Na dziesięć rozegranych spotkań Czech zdołał wygrać zaledwie trzy.

Patrząc na formę obu zawodników w tym sezonie uważam, że faworytem w tym starciu Vesely. Obaj panowie są w tym roku pod kreską jednakże większe umiejętności ciągle posiada Czech dla którego ten mecz jest świetną okazją na poprawienie ogólnego wyniku.

Caruso – Vesely Typ: 2 Kurs: 1.75 Bukmacher: STS

Munar – Kohlschreiber

Munar – tenisista pochodzący z Hiszpanii. 24-letni zawodnik w rankingu zajmuje 69 miejsce. W ubiegłym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 25 wygranych i 20 porażek. Na kortach ziemnych natomiast czuje się bardzo dobrze i tam osiąga naprawdę dobre rezultaty.

Jego bilans na mączce w tym nowym sezonie to 29 wygranych i 12 porażek. Pod koniec stycznia bieżącego roku zawodnik grał w Antalya,gdzie po świetnym występie wygrał całe zawody pokonując w finale Musetti. W późniejszym czasie zdołał zagrać jeszcze w dwóch finałach jednakże okazały się one dla niego porażkami. Ostatni turniej Hiszpana na mączce miał miejsce we French Open, gdzie w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Opelki.

Jego przeciwnikiem będzie „Kolba” – jeden z gospodarzy, który zagra w tym turnieju przed własną publicznością co na pewno doda mu skrzydeł. Philip ma 178 cm wzrostu i już 37 lat na karku. W tym roku bilans na wszystkich nawierzchniach tego zawodnika to 7 wygranych i 8 porażek. W Hamburgu występował aż 16 razy i to bez większych sukcesów. W rankingu ATP Niemiec zajmuje 115 miejsce.

Patrząc na obu zawodników i ich dyspozycje na clayu w tym roku to zdecydowanym faworytem zdaje się być Munar, który kapitalnie czuje się na kortach ziemnych. Niemiec swoje najlepsze lata ma za sobą i tylko kwestia czasu kiedy odłoży rakietę na półkę.

Munar – Kohlschreiber Typ: 1 Kurs: 1.72 Bukmacher: STS

Paire – Berankis

Paire – zawodnik pochodzący z Francji. 32-letni tenisista ma 196 cm wzrostu. W rankingu ATP zajmuje 46 miejsce. Francuz jest zwycięzcą trzech turniejów z dziewięciu rozegranych finałów o randze ATP Tour w grze pojedynczej. Mistrz jednego turnieju deblowego z trzech osiągniętych finałów. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to zaledwie trzy wygrane i dwadzieścia porażek.

Jego najlepszym występem w bieżącym sezonie był ćwierćfinał w Cordobie. Benoit od początku tego bieżącego roku pozostaje w katastrofalnej dyspozycji o czym doskonale świadczą osiągane przez niego wyniki. W ostatnim turnieju w Niemczech wygrał jedno spotkanie przeciwko Andreozzi. Francuz za swoich najlepszych lat znakomicie czuł się na mączce. Od dwóch lat coś niedobrego stało się z tym zawodnikiem i z meczu na mecz jest coraz to gorzej.

Jego przeciwnikiem będzie Berankis – zawodnik pochodzący z Litwy. Doświadczony już 31-letni zawodnik ma 175 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 80 miejsce. W tym roku bilans Ricardasa to 11 wygranych i tyle samo porażek. Ricardas to uniwersalny zawodnik, który praktycznie na każdej nawierzchni umie się odnaleźć. Na swoim koncie Berankis ma pięć wygranych i sześć porażek.

Tutaj zdecydowanie idę w kierunku Berankisa, który powinien bez trudu pokonać będącego w fatalnej dyspozycji Francuza.

Paire – Berankis Typ: 2 Kurs: 1.67 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button