Typy z Australian Open na 20 stycznia

Carreno Busta – Nishikori

Czas na spotkania czwartej rundy w Australian Open. Trzeba powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta, jest nim Kei. Japończyk ten rok rozpoczął bardzo dobrze, gdzie bez najmniejszych problemów wygrał turniej w Brisbane. Do jego postawy w Australian Open nie można mieć również żadnych zastrzeżeń. Wygrał trzy mecze, jedynie miał spore problemy w potyczce z Karlovicem, ale każdy dobrze wie jak ciężko gra się z tym zawodnikiem. Kei jak występuje w tym turnieju to osiągna dobre wyniki. Spokojnie stać jego na wygraną również i w tym boju i to bardzo pewną.

Carreno Busta można powiedzieć i zdecydowanie na hardzie jest słabszym zawodnikiem. Jest niezwykle groźnym zawodnikiem na mączce. Można powiedzieć, że już w pierwszej rundzie był blisko odpadnięcia i to z dosyć przeciętnym Vannim, gdzie mecz zakończył się wynikiem 3-2, a Busta przegrywał 0-2. W dwóch kolejnych pojedynkach wygrywał z Ivashką oraz Foginnim. Małą niespodziankę sprawił pokonując Włocha, ale trzeba podkreślić, że Fabio na hardzie nic wybitnego nie prezentuje. Kei grając na swoim poziomie spokojnie ten mecz jest wstanie wygrać.

Tiafoe – Dimitrov

Kolejne spotkanie u Panów. Faworytem tego boju jest Dimitrov i będzie chciał z pewnością ten zawodnik zrewanżować się Francisowi za pojedynki w 2018 roku, w których Dimitrov przegrywał. Mimo, że obaj tenisiście prezentują się dobrze na betonie to jednak bardziej wszechstronnym i bardziej ogranym zawodnikiem jest Grigor. Podczas Australian Open notuje dobre wyniki i pewnie liczy na powtórkę rezultatu sprzed roku, gdzie to doszedł do ćwierćfinału. Warto jest chociażby przypomnieć jego wynik z 2017 roku, gdzie awansował do samego półfinału. Można powiedzieć, że nie miał łatwych rywali od pierwszej rundy. Ponieważ przychodziło mu mierzyć się z Tipsarevicem, Cueavem oraz Fabbiano. Może nie są to wybitni zawodnicy na hardzie, ale umieją grać w tenisa. w tych pojedynkach Dimitrov stracił dwa sety!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Tiaofe to przede wszystkim jest jeszcze młody zawodnik, ponieważ ma zaledwie dwadzieścia jeden lat. I pod względem doświadczenia i jakości gry na pewno jest słabszy od rywala. Do tego dochodzi już tutaj presja wyniku. Wiadomo z każdym meczem jest ona coraz większa. A można powiedzieć, że Tiafoe z meczu na mecz ma coraz większe problemu, bowiem najpierw 3-0 wygrał z Gunneswaranem, następnie 3-1 z Andrsonem, zaś do tego boju przystąpi po pięciosetowej batalii z Seppim. Teraz można powiedzieć, że czeka go najtrudniejsze zadanie. Ponieważ owszem ograł chocia.zby Andersona, gdzie sprawił niespodziankę. Jednak gra Kevina to nie ten sam poziom co u Dimitrova.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Carreno Busta – Nishikori Nishikori-1.5 1.50 LvBet
Tiafoe – Dimitrov 2 1.40       LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button